ברוכים הבאים לעונת 2021 - ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות ע"ש אורנתן מוטעי

עונת 2021 תצא לדרך ב 24.5.21 בהתאם לתו הירוק

קבוצות הליגה יחולקו ל-3 בתים: א, ב ו- ג:

ובית א יחולק בשלב הראשון ל-2 בתים.

המשחקים יתקיימו בימי שני וחמישי בתחילת הליגה על פי לוח המשחקים בעמוד זה
פתיחת העונה 24.5.21 , סיום העונה ____
שעות משחקים: 19:30, 20:30, 21:30

ימי שני וחמישי - היכל הספורט גן נחום, תמר אבן 9 ראשל"צ - לניווט עם וייז
* יש לשים לב למיקום האולם שיצויין לצד כל תאריך משחק.

מבנה הליגה:
1) שלב א: 2 סיבובי ליגה בכל אחד מ-4 הבתים. 
2) שלב ב:  חצאי גמר בהצלבה בין 2 המקומות הראשונים בבית א1 ו- א2 (משחק אחד בכל חצי גמר - נוקאאוט)
3) שלב ג: משחקי הגמר (משחק גמר אחד בכל אחד מ-3 הבתים: א,ב,ג)
4) טקס סיום העונה: 3 זוכות, 3 סגניות
- כל משחק 30 דקות, 15 דקות כל מחצית, עצירת שעון רק ב-2 הדקות האחרונות (ראו הרחבה בתקנון)

טבלת הליגה נכון לתאריך 22.6.21 :

לוח משחקים ותוצאות עונת 2021
אנו ממליצים להיכנס יום / יומיים לפני כל משחק ולבדוק כי המשחק מתקיים במועד ובמקום הרשומים.

1. יום שני 24.5.21 היכל הספורט גן נחום + טקס פתיחת העונה:
1) 19:30, בית ג: נווה הדרים ג רותם (29) 49 - נווה הדרים אורן (9) 26
2) 20:30, בית א1: אינגליש סנטר א' יובל (21) 50 - מתחבר ראשון לציון (16) 23 
3) 21:30, בית ב: אולדסטארס (10) 23 - קרית גנים שיקגו (11) 34
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

2. יום חמישי 27.5.21 היכל הספורט גן נחום:
4) 19:30 בית א1: אליצור ראשון לציון (20) 34 - המפציצים (18) 47
5) 20:30 בית א2: נווה דקלים עמרי (11) 23  - גפן ראשון לציון (22) 41
6) 21:30 בית ג: ארונות הראל (22) 47 - קרית הלאום / קרית ראשון (4) 20
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

3. יום שני 31.5.21 היכל הספורט גן נחום:
7) 20:30, בית א2: האריות (15) 27  - גפן ראשון לציון (10) 35
8) 21:30, בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני (11) 26 - הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר (16) 30
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

4. יום חמישי 3.6.21 היכל הספורט גן נחום:
9) 19:30, בית ג: סיאסטה חלום של מזרון איטלקי (15) 40 - ארונות הראל (7) 29
10) 20:30, בית ב: מישור הנוף (18) 33 - אולדסטארס (10) 28
11) 21:30, בית ב: שישיסל (16) 43 - קרית גנים שיקגו (15) 32
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לחלק השני של השידור החי - לחצו כאן 
לכתבת הסיכום לחצו כאן

5. יום שני 7.6.21 היכל הספורט גן נחום:
12) 19:30, בית א1: מתחבר ראשון לציון (10) 21  - המפציצים (26) 50
13) 20:30, בית א1: אליצור ראשון לציון (17) 46 - אינגליש סנטר א יובל (17) 36
14) 21:30, בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני (12) 31 - נווה דקלים עמרי (13) 39
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום לחצו כאן

6. יום חמישי 10.6.21 היכל הספורט גן נחום:
15) 19:30, בית ב: שניסל (18) (39) 48 - מישור הנוף (22) (39) 42
16) 20:30, בית ג: קרית הלאום / קרית ראשון (10) 21 - סיאסטה חלום של מזרן איטלקי (23) 56
17) 21:30, בית ב: אולדסטארס (15) 35 - שישיסל (22) 53
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן

7. יום שני 14.6.21 היכל הספורט גן נחום:
18) 19:30, בית א1: אינגליש סנטר א יובל (17) 35 - מכבי "רוזן" ראשון לציון (25) 47
19) 20:30, בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני (17) 35 - גפן ראשון לציון (13) 28
20) 21:30, בית ג: נווה הדרים רותם (22) 48 - ארונות הראל (11) 35
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן


8. יום חמישי 17.6.21 היכל הספורט גן נחום:
21) 19:30, בית א1: אליצור ראשון לציון (24) 47 - מתחבר ראשל"צ (11) 32
22) 20:30, בית א2: הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר (14) 29 - האריות (21) 34
23) 21:30, בית ב: שניסל (22) 38  - אולדסטארס (9) 25
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום לחצו כאן .


9. יום שני 21.6.21 היכל הספורט בית מכבי (רח' גולדה מאיר 12 ראשל"צ):
24) 19:30, בית א2: הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר (19) 29 - גפן ראשון לציון (27) 39
25) 20:30, בית א1: מכבי "רוזן" ראשל"צ (11) 31 - המפציצים (20) 45
26) 21:30, בית א2: נווה דקלים עמרי (9) 32 - האריות (15) 38
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .

10. יום חמישי 24.6.21 היכל הספורט גן נחום:
27) 20:00, בית ג: קריית הלאום / קריית ראשון - נווה הדרים אורן
28) 21:00, בית ב: קרית גנים שיקגו - מישור הנוף
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן

11. יום שני 28.6.21 היכל הספורט גן נחום:
29) 19:30, בית ב: שניסל - קרית גנים שיקגו
30) 20:30, בית א1: אינגליש סנטר א יובל - המפציצים
31) 21:30, בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני - האריות
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן

12. יום חמישי 1.7.21 היכל הספורט גן נחום:
32) 19:30, בית א1: מכבי "רוזן" ראשל"צ - מתחבר ראשל"צ
33) 20:30, בית א2: נווה דקלים עמרי - הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר
34) 21:30, בית ג: נווה הדרים רותם - סיאסטה
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן

13. יום שני 5.7.21 היכל הספורט גן נחום:
35) 20:00, בית ג: סיאסטה חלום של מזרן איטלקי - נווה הדרים אורן
36) 21:00, בית ב: שישיסל - מישור הנוף
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן

14. יום חמישי 8.7.21 היכל הספורט גן נחום:
37) 19:30, בית ג: נווה הדרים רותם - קרית הלאום / קריית ראשון
38) 20:30, בית ב: אולדסטארס -  קרית גנים שיקגו (סיבוב שני)
39) 21:30, בית א1: המפציצים - מכבי "רוזן" ראשל"צ (סיבוב שני)
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן

15. יום שני 12.7.21 היכל הספורט גן נחום:
40) 19:30, בית א1: אליצור ראשון לציון - מכבי "רוזן" ראשל"צ
41) 20:30, בית א2: גפן ראשון לציון - האריות (סיבוב שני)
42) 21:30, בית ג: נווה הדרים אורן - ארונות הראל
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן

16. יום חמישי 15.7.21 היכל הספורט גן נחום:
43) 19:30, בית ג: קרית הלאום / פרס נובל - נווה הדרים אורן (סיבוב שני)
44) 20:30, בית ב: אולדסטארס - מישור הנוף (סיבוב שני) 
45) 21:30, בית ב: שישיסל - שניסל
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן

17. יום שני 19.7.21 היכל הספורט גן נחום:
46) 19:30, בית ג: סיאסטה - נווה הדרים רותם (סיבוב שני)
47) 20:30, בית א1: אינגליש סנטר א יובל - מכבי "רוזן" ראשל"צ (סיבוב שני)
48) 21:30, בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני -  האריות 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן


* שאר המשחקים יפורסמו בימים הקרובים...

נותנת חסות עונת 2021:

החברה העירונית ראשל"צ, חטיבת ספורט וקהילה

ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות

ligarishon@gamil.com

חפשו אותנו בפייסבוק

(c) 2014