ברוכים הבאים לעונת 2021 - ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות ע"ש אורנתן מוטעי

עונת 2021 תצא לדרך ב 24.5.21 בהתאם לתו הירוק

קבוצות הליגה יחולקו ל-3 בתים: א, ב ו- ג:

ובית א יחולק בשלב הראשון ל-2 בתים.

המשחקים יתקיימו בימי שני וחמישי בתחילת הליגה על פי לוח המשחקים בעמוד זה
פתיחת העונה 24.5.21 , סיום העונה יום רביעי 25.8.21
שעות משחקים: 19:30, 20:30, 21:30

ימי שני וחמישי - היכל הספורט גן נחום, תמר אבן 9 ראשל"צ - לניווט עם וייז
* יש לשים לב למיקום האולם שיצויין לצד כל תאריך משחק.
חלק מהמשחקים יתקיימו בימי ראשון.


מבנה הליגה:
1) שלב א: 2 סיבובי ליגה בכל אחד מ-4 הבתים. 
2) שלב ב:  חצאי גמר בהצלבה בין 2 המקומות הראשונים בבית א1 ו- א2 (משחק אחד בכל חצי גמר - נוקאאוט)
3) שלב ג: משחקי הגמר (משחק גמר אחד בכל אחד מ-3 הבתים: א,ב,ג)
4) טקס סיום העונה: 3 זוכות, 3 סגניות
- כל משחק 30 דקות, 15 דקות כל מחצית, עצירת שעון רק ב-2 הדקות האחרונות (ראו הרחבה בתקנון)

טבלת הליגה הסופית 26.8.21:

טבלה הליגה הסופית עונת 2021 לאחר ערב הגמר 25-8-21.png

לוח משחקים ותוצאות עונת 2021
אנו ממליצים להיכנס יום / יומיים לפני כל משחק ולבדוק כי המשחק מתקיים במועד ובמקום הרשומים.

1. יום שני 24.5.21 היכל הספורט גן נחום + טקס פתיחת העונה:
1) 19:30, בית ג: נווה הדרים ג רותם (29) 49 - נווה הדרים אורן (9) 26
2) 20:30, בית א1: אינגליש סנטר א' יובל (21) 50 - מתחבר ראשון לציון (16) 23 
3) 21:30, בית ב: אולדסטארס (10) 23 - קרית גנים שיקגו (11) 34
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

2. יום חמישי 27.5.21 היכל הספורט גן נחום:
4) 19:30 בית א1: אליצור ראשון לציון (20) 34 - המפציצים (18) 47
5) 20:30 בית א2: נווה דקלים עמרי (11) 23  - גפן ראשון לציון (22) 41
6) 21:30 בית ג: ארונות הראל (22) 47 - קרית הלאום / קרית ראשון (4) 20
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

3. יום שני 31.5.21 היכל הספורט גן נחום:
7) 20:30, בית א2: האריות (15) 27  - גפן ראשון לציון (10) 35
8) 21:30, בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני (11) 26 - הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר (16) 30
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

4. יום חמישי 3.6.21 היכל הספורט גן נחום:
9) 19:30, בית ג: סיאסטה חלום של מזרון איטלקי (15) 40 - ארונות הראל (7) 29
10) 20:30, בית ב: מישור הנוף (18) 33 - אולדסטארס (10) 28
11) 21:30, בית ב: שישיסל (16) 43 - קרית גנים שיקגו (15) 32
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לחלק השני של השידור החי - לחצו כאן 
לכתבת הסיכום לחצו כאן

5. יום שני 7.6.21 היכל הספורט גן נחום:
12) 19:30, בית א1: מתחבר ראשון לציון (10) 21  - המפציצים (26) 50
13) 20:30, בית א1: אליצור ראשון לציון (17) 46 - אינגליש סנטר א יובל (17) 36
14) 21:30, בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני (12) 31 - נווה דקלים עמרי (13) 39
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום לחצו כאן

6. יום חמישי 10.6.21 היכל הספורט גן נחום:
15) 19:30, בית ב: שניסל (18) (39) 48 - מישור הנוף (22) (39) 42
16) 20:30, בית ג: קרית הלאום / קרית ראשון (10) 21 - סיאסטה חלום של מזרן איטלקי (23) 56
17) 21:30, בית ב: אולדסטארס (15) 35 - שישיסל (22) 53
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן

7. יום שני 14.6.21 היכל הספורט גן נחום:
18) 19:30, בית א1: אינגליש סנטר א יובל (17) 35 - מכבי "רוזן" ראשון לציון (25) 47
19) 20:30, בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני (17) 35 - גפן ראשון לציון (13) 28
20) 21:30, בית ג: נווה הדרים רותם (22) 48 - ארונות הראל (11) 35
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן


8. יום חמישי 17.6.21 היכל הספורט גן נחום:
21) 19:30, בית א1: אליצור ראשון לציון (24) 47 - מתחבר ראשל"צ (11) 32
22) 20:30, בית א2: הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר (14) 29 - האריות (21) 34
23) 21:30, בית ב: שניסל (22) 38  - אולדסטארס (9) 25
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום לחצו כאן .


9. יום שני 21.6.21 היכל הספורט בית מכבי (רח' גולדה מאיר 12 ראשל"צ):
24) 19:30, בית א2: הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר (19) 29 - גפן ראשון לציון (27) 39
25) 20:30, בית א1: מכבי "רוזן" ראשל"צ (11) 31 - המפציצים (20) 45
26) 21:30, בית א2: נווה דקלים עמרי (9) 32 - האריות (15) 38
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .

10. יום חמישי 24.6.21 היכל הספורט גן נחום:
27) 20:00, בית ג: קריית הלאום / קריית ראשון (18) (25) 25 - נווה הדרים אורן (15) (25) 28
28) 21:00, בית ב: קרית גנים שיקגו (13) 34 - מישור הנוף (13) 26
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .

11. יום שני 28.6.21 היכל הספורט גן נחום:
29) 19:30, בית ב: שניסל (14) 35 - קרית גנים שיקגו (15) 28
30) 20:30, בית א1: אינגליש סנטר א יובל (6) 28 - המפציצים (25) 44
31) 21:30, בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני (19) (36) 39 - האריות (10) (36) 43
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .

12. יום חמישי 1.7.21 היכל הספורט גן נחום:
32) 19:30, בית ג: נווה הדרים רותם (16) (36) 42 - סיאסטה (20) (36) 41
33) 20:30, בית א2: נווה דקלים עמרי (10) 24 - הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר (6) 28
34) 21:30, בית א1: מכבי "רוזן" ראשל"צ (25) 48 - מתחבר ראשל"צ (13) 27
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .

13. יום שני 5.7.21 היכל הספורט גן נחום:
35) 20:00, בית ג: סיאסטה חלום של מזרן איטלקי (26) 54 - נווה הדרים אורן (9) 18
36) 21:00, בית ב: שישיסל (13) 29 - מישור הנוף (11) 15
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .


14. יום חמישי 8.7.21 היכל הספורט גן נחום:
37) 19:30, בית ג: נווה הדרים רותם (29) 53 - קרית הלאום / קריית ראשון (17) 32
38) 20:30, בית א1: המפציצים (16) 29 - מכבי "רוזן" ראשל"צ (16) 33 (סיבוב שני)
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .

15. יום שני 12.7.21 אולם הספורט יגאל אלון (רח' יגאל אלון 28):
39) 19:30, בית א1: אליצור ראשון לציון (26) 51 - מכבי "רוזן" ראשל"צ (30) 47
40) 20:30, בית א2: הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר (29) 49 - האריות (31) 56 (סיבוב שני)
41) 21:30, בית ג: נווה הדרים אורן (19) 34 - ארונות הראל (21) 35
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .

16. יום חמישי 15.7.21 היכל הספורט גן נחום:
42) 20:30, בית ג: קרית ראשון/ קרית הלאום (16) 33 - נווה הדרים אורן (19) 30 (סיבוב שני)
43) 21:30, בית ב: שישיסל (13) 31 - שניסל (17) 46
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .

17. יום שני 19.7.21 היכל הספורט גן נחום:
44) 19:30, בית ג: סיאסטה (27) 41 - נווה הדרים רותם (24) 34 (סיבוב שני)
45) 20:30, בית א1: אינגליש סנטר א יובל (20) 32 - מכבי "רוזן" ראשל"צ (27) 46 (סיבוב שני)
46) 21:30, בית א2: גפן ראשון לציון (8) 24 -  נווה דקלים עמרי (17) 33 (סיבוב שני)
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .

18. יום חמישי 22.7.21 היכל הספורט גן נחום:
47) 19:30, בית א2: האריות (23) 39 - גפן ראשון לציון (11) 37 (סיבוב שני)
48) 20:30, בית ג: סיאסטה (30) 50 - קרית ראשון / קרית הלאום (5) 27 (סיבוב שני)
49) 21:30, בית ב: שניסל (16) 36 - קרית גנים שיקגו (13) 26 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .

לכתבת הסיכום לחצו כאן .

19. יום ראשון 25.7.21 היכל הספורט גן נחום:
50) 20:30, בית א2: נווה דקלים עמרי (12) 26 - הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר (15) 32 (סיבוב שני)

51) 21:30 בית ב: שישיסל (20) 42 - קרית גנים שיקגו (8) 30 (סיבוב שני)
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .

לכתבת הסיכום לחצו כאן .

20. יום שני 26.7.21 היכל הספורט גן נחום:
52) 19:30, בית א1: המפציצים (21) 42 -  מתחבר ראשל"צ (12) 28 (סיבוב שני)
53) 20:30, בית א1: אינגליש סנטר א יובל (26) 44 - אליצור ראשון לציון (26) 48 (סיבוב שני)
54) 21:30, בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני (16) 28 - גפן ראשון לציון (15) 41 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .

לכתבת הסיכום לחצו כאן .

21. יום חמישי 29.7.21 היכל הספורט גן נחום:
55) 20:30, בית ג: קרית ראשון / קרית הלאום (10) 22 - נווה הדרים רותם (10) 40 (סיבוב שני)

56) 21:30 בית ב: שישיסל (16) 36 - מישור הנוף (20) 43 (סיבוב שני)
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .

לכתבת הסיכום לחצו כאן .

22. יום ראשון 1.8.21 היכל הספורט גן נחום:
57) 20:30, בית א2: הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר (31) 49 - גפן ראשון לציון (14) 29 (סיבוב שני)
58) 21:30 בית א1: אליצור ראשון לציון (11) 30 - מכבי "רוזן" ראשל"צ (20) 37 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .

23. יום שני 2.8.21 היכל הספורט גן נחום:
59) 19:30, בית ג: נווה הדרים רותם (24) 52 - נווה הדרים אורן (11) 20 (סיבוב שני)
60) 20:30, בית א1: אינגליש סנטר א יובל (18) 45 - מתחבר ראשל"צ (9) 21 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .

לכתבת הסיכום לחצו כאן .

24. יום שני 9.8.21 היכל הספורט גן נחום:
61) 20:00, בית ג: ארונות הראל (25) 34 - קרית הלאום / קרית ראשון (5) 23 (סיבוב שני)
62) 21:00, בית א1: המפציצים (19) 42 - אליצור ראשון לציון (12) 34 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .

לכתבת הסיכום לחצו כאן .

25. יום חמישי 12.8.21 היכל הספורט גן נחום:
63) 19:30 בית א1: מתחבר ראשל"צ (12) 36 - מכבי "רוזן" ראשל"צ (31) 57 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .
לכתבת הסיכום לחצו כאן .

ימי שלישי, רביעי וחמישי 17-19.8.2021 סטריטבול ראשון לציון ע"ש אורנתן מוטעי - אין ליגה

26. יום שני 23.8.21 היכל הספורט גן נחום - חצי גמר הפיינל פור בבית א:
64) 20:30 מקום 2 בית א1 מכבי רוזן ראשל"צ (22) 45 - מקום 1 בית א2 האריות (18) 27.
65) 21:30 מקום 1 בית א1 המפציצים (11) 38 - מקום 2 בית א2 הכלוב ע"ש שירה שאשא החברים של בלייכר (22) 41.

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן .

לכתבת הסיכום לחצו כאן .

27. יום רביעי 25.8.21 היכל הספורט גן נחום - אירוע הגמר:
66) 19:30 גמר בית ג: סיאסטה חלום של מזרן איטלקי (18) 42 - נווה הדרים "מוטי כהן נסי ליגר בע"מ" רותם (19) 38
67) 20:30 גמר בית ב: שניסל (19) 41 - שישיסל (15) 30
68) 21:30 גמר בית א - משחק האליפות: מכבי רוזן ראשל"צ (33) 54 - הכלוב ע"ש שירה שאשא החברים של בלייכר (22) 37.
* טקס סיום העונה והענקת גביעים ומדליות

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן /



אלופת עונת 2021: מכבי רוזן ראשל"צ
סגנית אלופת עונת 2021: הכלוב ע"ש שירה שאשא והחברים של בלייכר

מובילת בית ב עונת 2021: שניסל
סגנית בית ב עונת 2021: שישיסל

מובילת בית ג עונת 2021: סיאסטה חלום של מזרן איטלקי
סגנית בית ג עונת 2021: נווה הדרים "מוטי כהן נסי ליגר בע"מ" רותם

---------------------------------


משחקים שלא התקיימו/מתקיימים מאחר והבית הוכרע ולאור החלטת הנהלת הליגה:
בית ב: מישור הנוף - קרית גנים שיקגו (סיבוב שני) היה אמור להתקיים בתאריך 1.8.2021
בית ב: שניסל - מישור הנוף (סיבוב שני) היה אמור להתקיים ב 5.8.21
בית ב: שישיסל - שניסל  (סיבוב שני). היה אמור להתקיים ב 9.8.21


משחקים שהתבטלו בבית ב עקב פרישת אולדסטארס בתאריך 13.7.21 ונרשמו כהספד טכני:
43) 20:30, בית ב: אולדסטארס 0 - מישור הנוף 15 (סיבוב שני) 15.7.21
59) 21:30, בית ב: שישיסל 15 - אולדסטארס 0 (סיבוב שני) 29.7.21
61) 20:30, בית ב: שניסל 15 - אולדסטארס 0 (סיבוב שני) 1.8.21
76) 20:30, בית ב: אולדסטארס 0 -  קרית גנים שיקגו 15 (סיבוב שני) 15.8.21


משחקים שהתבטלו והוכרעו בניצחון / הפסד טכני
* בית ג: ארונות הראל 15 - נווה הדרים אורן 0 (סיבוב שני) היה אמור להתקיים בתאריך 25.7.21
* בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני
0 - האריות 15 (סיבוב שני) (הפסד טכני לאינגליש סנטר ב), היה אמור להתקיים ב 3.8.21 הקבוצה לא הופיעה למשחק. 
* בית ג: סיאסטה 15 - ארונות הראל 0 (סיבוב שני) היה אמור להתקיים ב 5.8.21, ארונות הראל הודיעו כי לא יבואו ב 5.8.21. 
* בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני 0 - נווה דקלים עמרי 15 (סיבוב שני) היה אמור להתקיים ב 9.8.21 אינגליש סנטר ב ג'וני הודיעו שלא יגיעו. 
* בית א1: אינגליש סנטר א יובל 0 - המפציצים 15 (סיבוב שני)היה אמור להתקיים ב 12.8.21 ב 20:30 אינגליש סנטר א יובל הודיעו ב 11.8 שלא יגיעו. 

* בית א2: אינגליש סנטר ב ג'וני 0 - הכלוב ע"ש שירה שאשא / החברים של בלייכר 15 (סיבוב שני) המשחק היה אמור להתקיים ב 12.2.21 ב 21:30 אינגליש סנטר ב ג'וני הודיעו ב 11.8 שלא יגיעו. 
* בית א2: נווה דקלים עמרי 15 - האריות 0 (סיבוב שני). האריות הודיעו בבוקר המשחק שלא יגיעו.
* בית ג: נווה הדרים רותם 15 - ארונות הראל 0 (סיבוב שני). ארונות הראל הודיעו ביום המשחק שלא יגיעו
* בית א1: מתחבר ראשל"צ 15 - אליצור ראשון לציון 0 (סיבוב שני). אליצור הודיעו ביום המשחק שלא יגיעו.
* בית ג: סיאסטה 15 - נווה הדרים אורן 0 (סיבוב שני) היה אמור להתקיים ב 23.8 נווה הדרים אורן הודיעו יום לפני המשחק שלא יגיעו.

נותנת חסות עונת 2021:

נותנת חסות עונת 2021 מכבי ישראל ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות