ברוכים הבאים לעונת 2022- ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות ע"ש אורנתן מוטעי

עונת 2022 תצא לדרך ב 7.12.21 בהתאם לתו הירוק
ותימשך עד לסוף חודש יולי 2022 / תחילת חודש אוגוסט 2022

קבוצות הליגה יחולקו ל-3 בתים: א, ב ו- ג:

בשלב הראשון של העונה, המשחקים יתקיימו בימי שלישי
2 משחקים בכל ערב, בשעות: 20:00 ו- 21:00

על פי לוח המשחקים בעמוד זה

ימי שלישי - אולם גמי ראשון לציון,  - לניווט עם וייז
רחוב יואל דרובין 37, ראשון לציון.
* יש לשים לב למיקום האולם שיצויין לצד כל תאריך משחק
.

מבנה הליגה:
1) שלב א: _ סיבובי ליגה בכל אחד מהבתים. 
2) שלב ב:  חצאי גמר בכל אחד מהבתים
3) שלב ג: משחקי הגמר משחק גמר  בכל אחד
4) טקס סיום העונה: 3 זוכות, 3 סגניות
- כל משחק 40 דקות, 10 דקות כל רבע, עצירת שעון רק ב-2 הדקות האחרונות ברבע האחרון (ראו הרחבה בתקנון)

טבלת הליגה נכון לתאריך 12.1.22:

טבלת הבתים הליגה אחרי המחזור השישי 11-1-22.png

לוח משחקים ותוצאות עונת 2022
אנו ממליצים להיכנס יום / יומיים לפני כל משחק ולבדוק כי המשחק מתקיים במועד ובמקום הרשומים.

1. יום שלישי 7.12.21 אולם גמי + טקס פתיחת העונה:
1) 20:00, בית ב: החברים של בלייכר (11, 23, 39) 44 - קרית גנים שיקגו (7, 14, 25) 40
2) 21:00, בית א: אינגליש סנטר (11, 20, 28) 36 - ראשון "גפן" לציון (15, 23, 29) 40
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן.

2. 
יום שלישי 14.12.21 אולם גמי:
3) 20:00, בית ג: מתחבר ראשל"צ (6, 15, 30) 52 - קרית ראשון + הלאום (12, 19, 33) 39
4) 21:15, בית ב: שישיסל (15, 25, 28) 44 - נווה הדרים רותם (12, 14, 23) 37
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


3. 
יום שלישי 21.12.21 אולם גמי:
5) 20:00, בית א: שניסל (12, 18, 35) 51 - סיאסטה לחלום באיטלקית (11, 23, 33) 55
6) 21:15, בית ג: אולדסטארס (13, 18, 31) 47 - מסור TEAM ר'(11, 14, 22) 26
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

4. 
יום שלישי 28.12.21 אולם גמי:
7) 20:00, בית א: נווה דקלים עמרי (5, 22, 32) 48 - ראשון "גפן" לציון (25, 37, 47) 56
8) 21:15, בית ב: נווה הדרים רותם (9, 17, 29) 46 - קרית גנים שיקגו (3, 6, 16) 25
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

5. 
יום שלישי 4.1.22 אולם גמי:
9) 20:00, בית ג: קרית ראשון הלאום (16, 27, 33) 42 - מסור-טים (15, 18, 28) 32
10) 21:15, בית א: אינגליש סנטר (8, 25, 34) 47 - "הכלוב" ע"ש שירה שאשא (10, 18, 26) 46
ללא שידור
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


6. 
יום שלישי 11.1.22 אולם גמי:
11) 21:00, בית ב: שישיסל (11, 23, 37) 41  - שקמה (6, 22, 32) 46
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


7. 
יום שלישי 18.1.22 אולם גמי:
12) 20:10, בית ג: אולדסטארס - נווה הדרים אורן
13) 21:25, בית א: אינגליש סנטר יובל - נווה דקלים עמרי
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


8. 
יום שלישי 25.1.22 אולם גמי:
14) 20:00, בית ג: מתחבר ראשל"צ - מסורTEAM
15) 21:00, בית א: הכלוב ע"ש שירה שאשא - ראשון "גפן" לציון 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


9. 
יום שלישי 1.2.22 אולם גמי:
16) 20:00, בית ב: מכבי שקמה - החברים של בלייכר
17) 21:00, בית א: סיאסטה לחלום באיטלקית - האריות
 לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

המשך המשחקים יפורסמו בימים הקרובים.