ברוכים הבאים לעונת 2022- ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות ע"ש אורנתן מוטעי

עונת 2022 תצא לדרך ב 7.12.21
ותימשך עד ל 9.8.2022

קבוצות הליגה יחולקו ל-3 בתים: א, ב ו- ג:

המשחקים יתקיימו בימי ראשון, שלישי וחמישי
2 משחקים בכל ערב, בשעות: 20:00 ו- 21:00

על פי לוח המשחקים בעמוד זה

ימי ראשון - אולם יגאל אלון, רחוב יגאל אלון 30, - לניווט עם וויז


ימי שלישי - אולם גמי ראשון לציון,  - לניווט עם וייז
רחוב יואל דרובין 37, ראשון לציון.
* יש לשים לב למיקום האולם שיצויין לצד כל תאריך משחק
.

ימי חמישי - היכל הספורט העירוני גן נחום ראשון לציון,  -
לניווט עם וייז
רחוב תמר אבן 9, ראשון לציון.
* יש לשים לב למיקום האולם שיצויין לצד כל תאריך משחק.

מבנה הליגה:
1) שלב א: 2 סיבובי ליגה בבבתים ב' ו ג', סיבוב ליגה 1 בבית א. 
2) שלב ב:  סדרות חצי גמר בשיטת הטוב מ-3 בבתים: 4 הקבוצות הראשונות בבתים ב', ג', 4 הקבוצות הראשונות בבית א
3) שלב ג: משחקי הגמר משחק גמר אחד בכל אחד
4) טקס סיום העונה: 4 זוכות, 4 סגניות
- כל משחק 40 דקות, 10 דקות כל רבע, עצירת שעון רק ב-2 הדקות האחרונות ברבע האחרון (ראו הרחבה בתקנון)

טבלת סופית של הליגה נכון לתאריך 10.8.22:

טבלה סופית אחרי אירוע הגמר 10-8-22.png
מצב שלבי ההכרעה לאחר ערב הגמר 10-8-22.png

לוח משחקים ותוצאות עונת 2022
אנו ממליצים להיכנס יום / יומיים לפני כל משחק ולבדוק כי המשחק מתקיים במועד ובמקום הרשומים.

1. יום שלישי 7.12.21 אולם גמי + טקס פתיחת העונה:
1) 20:00, בית ב: החברים של בלייכר (11, 23, 39) 44 - קרית גנים שיקגו (7, 14, 25) 40
2) 21:00, בית א: אינגליש סנטר (11, 20, 28) 36 - ראשון "גפן" לציון (15, 23, 29) 40
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן.

2. 
יום שלישי 14.12.21 אולם גמי:
3) 20:00, בית ג: מתחבר ראשל"צ (6, 15, 30) 52 - קרית ראשון + הלאום (12, 19, 33) 39
4) 21:15, בית ב: שישיסל (15, 25, 28) 44 - נווה הדרים רותם (12, 14, 23) 37
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


3. 
יום שלישי 21.12.21 אולם גמי:
5) 20:00, בית א: שניסל (12, 18, 35) 51 - סיאסטה לחלום באיטלקית (11, 23, 33) 55
6) 21:15, בית ג: אולדסטארס (13, 18, 31) 47 - מסור TEAM ר'(11, 14, 22) 26
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

4. 
יום שלישי 28.12.21 אולם גמי:
7) 20:00, בית א: נווה דקלים עמרי (5, 22, 32) 48 - ראשון "גפן" לציון (25, 37, 47) 56
8) 21:15, בית ב: נווה הדרים רותם (9, 17, 29) 46 - קרית גנים שיקגו (3, 6, 16) 25
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

5. 
יום שלישי 4.1.22 אולם גמי:
9) 20:00, בית ג: קרית ראשון הלאום (16, 27, 33) 42 - מסור-טים (15, 18, 28) 32
10) 21:15, בית א: אינגליש סנטר (8, 25, 34) 47 - "הכלוב" ע"ש שירה שאשא (10, 18, 26) 46
ללא שידור
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


6. 
יום שלישי 11.1.22 אולם גמי:
11) 21:00, בית ב: שישיסל (11, 23, 37) 41  - שקמה (6, 22, 32) 46
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


7. 
יום שלישי 18.1.22 אולם גמי:
12) 20:10, בית ג: אולדסטארס (9, 27, 38) 44 - נווה הדרים אורן (12, 19, 29) 38
13) 21:25, בית א: אינגליש סנטר (8, 14, 21) 30 - נווה דקלים עמרי (6, 17, 27) 39
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


8. 
יום שלישי 25.1.22 אולם גמי:
14) 20:10, בית ג: מתחבר ראשל"צ (10, 20, 36) 47 - מסור-טים (14, 23, 35) 46
ללא שידור
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


9. 
יום שלישי 1.2.22 אולם גמי:
15) 20:10, בית ב: שקמה (7, 20, 37) 48 - החברים של בלייכר (10, 22, 32) 43
16) 21:25, בית א: סיאסטה לחלום באיטלקית 38 (4, 20, 25) - האריות (12, 26, 35) 46
 לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

יום שלישי 8.2.22 - לא מתקיים

10. 
יום שלישי 15.2.22 אולם גמי:
17) 20:10, בית ג: קריית ראשון הלאום (4, 14, 24) 40 - נווה הדרים PODIUM אורן (15, 33, 42) 53
18) 21:25, בית א: המפציצים (13, 29, 39) 48 - מכבי רוזן (19, 33, 39) 56
לצפייה בשידור מהמשחק השני - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


11. 
יום שלישי 22.2.22 אולם גמי:
19) 20:10, בית ג: מתחבר (4, 13, 23) 34 - אולדסטארס (9, 16, 32) 45
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

12. 
יום שלישי 1.3.22 אולם גמי:
20) 20:10, בית א: אינגליש סנטר (10, 34, 42) 53 - מכבי רוזן (9, 33, 53) 73
21) 21:25, בית א: גפן ראשון לציון (14, 24, 38) 51 - הכלוב ע"ש שירה שאשא (13, 29, 42) 59
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן

13. יום שני 7.3.22 אולם גמי:

22) 21:00, בית א: שניסל (12, 26, 41) 50 - המפציצים (13, 25, 46) 61
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן

14. 
יום שלישי 15.3.22 אולם גמי:
23) 20:50, בית א: נווה דקלים עמרי (7, 19, 29) 36 - המפציצים (18, 29, 39) 48
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן

15. 
יום שלישי 22.3.22 אולם גמי:
24) 20:10, בית א: מכבי רוזן (18, 33, 52) 73  - גפן ראשון לציון (24, 38, 48) 68 
25) 21:25, בית ב: שישיסל (12, 27, 38) 53 - החברים של בלייכר (11, 15, 24) 31
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


16. 
יום שני 28.3.22 אולם גמי:
26) 20:10, בית א: שניסל (11, 25, 44) 52 - האריות (17, 28, 43) 55
27) 21:25, בית ב: המפציצים (10, 28, 37) 58 - הכלוב ע"ש שירה שאשא (8, 13, 39) 45
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


17. 
יום שלישי 5.4.22 אולם גמי:
28) 20:10, בית א: עירוני שקמה (18, 29, 40) 49   - קריית גנים שיקגו (12, 23, 29) 37
29) 21:25, בית ג: נווה הדרים PUDIOM אורן (15, 39, 48) 63  - מתחבר ראשל"צ (10, 18, 37) 44
לצפייה בשידור בחלק א, לצפייה בחלק ב
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

18. 
יום שלישי 12.4.22 אולם גמי:
30) 20:10, בית א: המפציצים (10, 16, 29) 40 - גפן ראשון לציון (10, 31, 45) 48
31) 21:25, בית ג: אולדסטארס (10, 29, 41) 50 - קרית ראשון הלאום (10, 19, 30) 37
לא יהיה שידור.
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

יום שלישי 19.4.22 חול המועד פסח - אין משחקים.

19. 
יום שלישי 26.4.22 אולם גמי:
32) 20:10, בית ג: מסורTEAM עם (12, 25, 29) 37 - נווה הדרים PUDIOM אורן (10, 23, 38) 57
33) 21:25, בית א: מכבי רוזן (15, 20, 37) 47 - נווה דקלים עמרי (19, 23, 34) 46

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


 
יום שלישי 3.5.22 - ערב יום הזיכרון - אין משחקים 

20. יום שלישי 10.5.22 אולם גמי:
34) 20:10, בית א: אינגליש סנטר (13, 25, 31) 40 - סיאסטה (11, 17, 26) 44
35) 21:25, בית ג: קריית ראשון הלאום (15, 28, 36) 52 - מתחבר ראשל"צ (6, 16, 19) 29  (סיבוב שני)
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

21. 
יום חמישי 19.5.22 היכל הספורט העירוני גן נחום:
*שימו לב המחזור הוזז מיום ב 16.5 ליום ה 19.5
36) 20:15, בית א: שניסל (15, 29, 53) 70 - מכבי רוזן (15, 38, 50) 72

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן


22. יום שלישי 24.5.22 אולם גמי:
37) 20:10, בית א: סיאסטה (7, 23, 37) 54 - גפן ראשון לציון (18, 33, 42) 57

38) 21:25, בית א: נווה דקלים עמרי (16, 25, 41) 64 - הכלוב ע"ש שירה שאשא (11, 23, 36) 55
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת הסיכום - לחצו כאן

23. 
יום חמישי 26.5.22 אולם הספורט רביבים רח' האחד עשר 16:
39) 20:30, בית ג: מתחבר ראשל"צ (9, 16, 32) 39 - מסור TEAM עם (14, 24, 28) 46
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן

לכתבת הסיכום - לחצו כאן

יום שלישי 31.5.22 - אין משחקים.

24. יום חמישי 2.6.22 אולם הספורט רביבים רח' האחד עשר 16:

40) 20:00, בית א: שניסל (15, 29, 40) 49  - הכלוב ע"ש שירה שאשא (18, 33, 48) 74
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן

25. 
יום שלישי 7.6.22 אולם גמי:
41) 20:10, בית ג: מסור TEAM עם (4, 15, 22) 38 - נווה הדרים PODIUM אורן (9, 22, 32) 50 (סיבוב שני)
42) 21:25, בית ב: קרית גנים שיקגו (11, 24, 35) 46 - שישיסל (16, 23, 33) 39
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן


26. 
יום חמישי 9.6.22 אולם הספורט רביבים (צמוד למועדון באלאנס):
רחוב האחד עשר

43) 20:15, בית ב: עירוני שקמה (9, 14, 23) 28 - נווה הדרים רותם (9, 17, 22) 30 (סיבוב שני)
44) 21:30, בית א: אינגליש סנטר יובל (14, 28, 40) 59 - שניסל (11, 21, 37) 44
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן

27. יום ראשון 12.6.22 אולם הספורט יגאל אלון:
45) 20:00 בית א: סיאסטה (10, 18, 27) 40 - נווה דקלים עומרי (10, 22, 39) 44

לצפייה בשידור החי -
לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן

28. יום שלישי 14.6.22 אולם גמי:

46) 20:10, בית א: האריות (7, 17, 26) 42 - גפן ראשון לציון (5, 13, 24) 33
47) 21:25, בית א: שניסל (13, 26, 37) 49 - נווה דקלים עומרי (16, 28, 35) 54
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן


29. 
יום חמישי 16.6.22 היכל הספורט גן נחום:
48) 19:45, בית א: סיאסטה (9, 23, 27) 42 - המפציצים (23, 42, 60) 80
49) 21:00, בית ב: נווה הדרים רותם (9, 17, 27) 43 - החברים של בלייכר (10, 17, 30) 41
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן.


30. 
יום שלישי 21.6.22 אולם גמי:
50) 20:10, בית א: מכבי רוזן (16, 27, 42) 56 - הכלוב ע"ש שירה שאשא ז"ל (18, 35, 49,) 65
51) 21:25, בית ג: אולדסטארס (11, 17, 25) 38 - קרית ראשון הלאום (6, 6, 16) 21 (סיבוב שני)
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן


31. 
יום חמישי 23.6.22 היכל הספורט גן נחום:
52) 19:45, בית א: סיאסטה (8, 22, 27) 48 - הכלוב ע"ש שירה שאשא ז"ל (12, 17, 34) 44
53) 21:00, בית ב: עירוני שקמה (15, 26, 32) 39 - החברים של בלייכר (11, 29, 40) 64 (סיבוב שני)
לצפייה במשחקים - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן

32. 
יום ראשון 26.6.22 אולם הספורט יגאל אלון (לניווט עם וויז):
54) 20:00 בית א: האריות (12, 24, 28) 50 - המפציצים (15, 20, 39) 47
55) 21:15 בית ג: אולדסטארס (4, 12, 30) 38 - מסורTEAM עם (5, 13, 17) 24 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן

לנתוני המחזור - לחצו כאן

33. יום שלישי 28.6.22 אולם גמי
:
56) 20:10, בית א: האריות (9, 21, 38) 44 - אינגליש סנטר יובל (13, 34, 44) 59
57) 21:25, בית ב: שישיסל (14, 26, 32) 41 - נווה הדרים רותם (8, 19, 24) 32 (סיבוב שני)
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן

34. 
יום חמישי 30.6.22 היכל הספורט גן נחום:
18:00 אזכרה לאורנתן מוטעי ז"ל בבית העלמין בגני אסתר

58) 19:45, בית א: סיאסטה (11, 13, 29) 41 - מכבי רוזן (17, 33, 52) 75 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן

35. יום ראשון 3.7.22 אולם הספורט יגאל אלון:
59) 20:00, בית א: אינגליש סנטר (14, 35, 44) 53 - המפציצים (14, 28, 47) 66
60) 21:15, בית א: האריות (16, 28, 33) 48 - מכבי רוזן (10, 31, 49) 62

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן


36. יום שלישי 5.7.22 אולם גמי יואל דרובין 37:
61) 20:10, בית ב: נווה הדרים רותם (4, 17, 26) 34 - קרית גנים שיקגו (12, 22, 33) 55 (סיבוב שני)
62) 21:25, בית ב: שישיסל (12, 28, 39) 49 - עירוני שקמה (10, 20, 25) 37 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן


37. יום חמישי 7.7.22 היכל הספורט העירוני גן נחום:
63) 20:00, בית א: הכלוב ע"ש שירה שאשא (14, 30, 44) 68 - האריות (14, 28, 42) 64
64) 21:15, בית ג: נווה הדרים PODIUM אורן (8, 15, 27) 38 - מתחבר ראשל"צ (14, 18, 18) 26 (סיבוב שני).

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן


38. יום ראשון 10.7.22 אולם הספורט יגאל אלון:
65) 20:00, בית א: האריות (11, 24, 30) 37 - נווה דקלים עומרי (10, 18, 28) 36
66) 21:15, בית ג: נווה הדרים PODIUM אורן (6, 20, 27) 49  - קרית ראשון הלאום (10, 23, 28) 45 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן


39. יום שלישי 12.7.22 אולם גמי יואל דרובין 37:
67) 20:10, בית ב: עירוני שקמה (6, 17, 22) 27 - קריית גנים שיקגו (8, 22, 40) 48 (סיבוב שני)
68) 21:25, בית ב: שישיסל (13, 18, 29) 52   - החברים של בלייכר (12, 23, 36) 48 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן


40. יום חמישי 14.7.22 היכל הספורט העירוני גן נחום:
69) 19:45, בית ג: קרית ראשון הלאום (14, 16, 37) 52 - מסור TEAM עם (3, 22, 34) 50 (סיבוב שני)
70) 21:00, בית ג: אולדסטארס (10, 24, 31) 42 - מתחבר ראשל"צ (11, 17, 28) 35 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן


41.  יום ראשון 17.7.22 אולם הספורט יגאל אלון:
עקב צום י"ז בתמוז המשחקים יתחילו בשעה 20:30
71) 20:30, בית ב: החברים של בלייכר (9, 22, 32) 51 - נווה הדרים רותם (14, 25, 29) 40 (סיבוב שני)
72) 21:45, בית ב: שישיסל (16, 25, 36) 46 - קרית גנים שיקגו (14, 28, 34) 49 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן


42. יום שלישי 19.7.22 אולם גמי יואל דרובין 37:
73) 20:00, בית ג: אולדסטארס (23, 36, 57) 73 - נווה הדרים PODIUM אורן (3, 12, 20) 28 (סיבוב שני)
74) 21:15, בית ב: החברים של בלייכר (14, 20, 30) 42 - קרית גנים שיקגו (3, 14, 27) 34 (סיבוב שני)

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המחזור - לחצו כאן

43. יום חמישי 21.7.22 היכל הספורט העירוני גן נחום:
75) 19:45, בית א עליון חצי גמר מש' מס' 1:
מכבי רוזן (11, 28, 42) 64 - נווה דקלים עומרי (22, 26, 37) 47
76) 21:00, בית א עליון חצי גמר מש' מס' 1:
האריות (18, 21, 31) 44 - המפציצים (17, 23, 32) 47

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המשחקים - לחצו כאן


44. יום ראשון 24.7.22 אולם הספורט יגאל אלון:
77) 20:00, בית ב: חצי גמר מש' מס' 1:
החברים של בלייכר (8, 21, 40) 49 - עירוני שקמה (13, 26, 37) 46
78) 21:15, בית ב: חצי גמר מש' מס' 1:
שישיסל (11, 15, 24) 26 - קרית גנים שיקגו (9, 18, 32) 39

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המשחקים - לחצו כאן


45. יום שלישי 26.7.22 אולם הספורט יגאל אלון:
79) 20:00,  בית א עליון חצי גמר מש' מס' 2:
האריות (6, 21, 35) 51 - המפציצים (8, 26, 37) 50
80) 21:15, בית א עליון חצי גמר מש' מס' 2:
מכבי רוזן (20, 25, 41) 60  - נווה דקלים עומרי (17, 33, 41) 57

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המשחקים - לחצו כאן


46. יום חמישי 28.7.22 היכל הספורט העירוני גן נחום:
81) 19:45, בית ג: חצי גמר מש' מס' 1:
נווה הדרים PODIUM אורן (9, 22, 38) 51 - קריית ראשון הלאום (7, 11, 27) 42
82) 21:00, בית ג: מש' מס' 1:
אולדסטארס (8, 23, 34) 49 - מתחבר ראשל"צ (6, 18, 29) 38

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המשחקים - לחצו כאן

47. יום ראשון 31.7.22 אולם הספורט יגאל אלון:
83) 20:15, בית ב: חצי גמר מש' מס' 2:
שישיסל (14, 34, 47) 65 - קרית גנים שיקגו (9, 21, 27) 35
84) 21:30, בית ב: חצי גמר מש' מס' 2:
החברים של בלייכר (15, 26, 39) 52 - עירוני שקמה (8, 16, 28) 39

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המשחקים - לחצו כאן

48. יום שלישי 2.8.22 אולם יגאל אלון:
85) 20:00, בית ג: חצי גמר מש' מס' 2:
אולדסטארס (14, 22, 37) 52 - מתחבר ראשל"צ (5, 10, 21) 28
86) 21:15, בית ג: חצי גמר מש' מס' 2:
נווה הדרים PODIUM אורן (12, 23, 29) 46 - קריית ראשון הלאום (11, 14, 28) 40

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני המשחקים - לחצו כאן

49. יום רביעי 3.8.22 היכל הספורט העירוני גן נחום:
87) 19:00, בית א: חצי גמר מש' מס' 3:
האריות (7, 20, 38) 52 - המפציצים (8, 23, 31) 43
88) 21:00, בית ב: חצי גמר מש' מס' 3:
שישיסל (12, 22, 31) 42 - קרית גנים שיקגו (9, 25, 36) 45

לצפייה בשידור החי -
לחצו כאן
לנתוני המשחקים - לחצו כאן

50. יום ראשון 7.8.22 אולם הספורט יגאל אלון:
צאת צום תשעה באב
אירוע גמר חלק א
המשחק מתקיים ללא קהל

89) 20:55, גמר בית ב:
החברים של בלייכר (11, 24, 34) 43 - קרית גנים שיקגו (8, 18, 26) 42

 לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לכתבת סיכום אירוע הגמר - 
לחצו כאן

52. יום שלישי 9.8.22 אולם יגאל אלון רחוב יגאל אלון 30:
אירוע הגמר (חלק ב) ומסיבת סיום העונה
90) 19:00, גמר בית ג:
אולדסטארס (6, 10, 14) 26 - נווה הדרים PODIUM אורן (17, 22, 37) 51

20:15 - תחרות שלשות בין נציגי הקבוצות
זוכה: איציק אלפנדרי (מכבי רוזן)
מקום 2: יעקב זמנה (גפן ראשון לציון)


91) 20:45 גמר בית א, המשחק המרכזי:
מכבי רוזן (22, 33, 41) 50 - האריות (13, 29, 34) 53


22:00 טקס סיום העונה, הענקת צלחות אליפות ומדליות, זוכי תחרות שלשות, שי לקבוצות, בהשתתפות קבוצות הליגה ומכובדים.


לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
תמונות ערב הסיום - לצפייה לחצו כאן
לכתבת סיכום אירוע הגמר - לחצו כאן



משחקים שלא התקיימו והוכרעו בהכרעה טכנית:

* מתאריך 26.5: 21:45, בית ב: עירוני שקמה 15 - נווה הדרים רותם 0
* מתאריך 30.6: 21:00, בית א: שניסל 15 - גפן ראשון לציון 0

 
PNG הזמנה אירוע הגמר ליגת ראשון לציון עונת 2022 VER 2 FIXED.png