הקבוצות, הבתים ולוח המשחקים עונת 2018

עונת 2018 | שלב הפלייאוף (תום חצאי הגמר) תאריך עדכון 8.8

לוח משחקים עונת 2018 :

 

יום ב 18.6 - גן נחום ראשל"צ :

19:00: בית ב: (1):

איתמר שיקגו (דוד) 31 (9)  -  מישור הנוף עופר 35 (15)

20:00: בית א: (2):

אוונג'רס (עדן) 41 (15) -  נווה דקלים (אור) 33 (23)

21:00: בית ב: (3):

ארונות הראל (גיא) 24 (11)  -  איתמר הלוחמים (משה) 35 (24)

יום ב 25.6 - גן נחום ראשל"צ :

19:00: בית א: (4):

הכלוב ע"ש שירה שאשא 54 (18)  -  האריות (ירושלמי) 46 (18)

20:00: בית ב: (5):

מ.כ נווה הדרים (אורן) 32 (15) - איתמר הלוחמים (משה) 38 (21)

21:00: בית א: (6):

אוונג'רס (עדן) 46 (26)  -  שישיסל 32 (16) 

יום ד 27.6 - גן נחום ראשל"צ :

19:00: בית ב: (7):

קרית ראשון דודי (8) 29 - ארונות הראל גיא (7) 36

20:00 : בית א: (8):

עירוני מיז"מ (14) 33 - מ.כ נווה הדרים מתי (23) 43

21:00: בית ב: (9)

מישור הנוף עופר (16) 24 - החברים של בלייכר (15) 30

יום ב 2.7 - גן נחום ראשל"צ :

19:00: בית ב: (10):

איתמר שיקגו (דוד) (17) 32 - איתמר הלוחמים (משה) (12) 33

20:00: בית א: (11):

אוונג'רס (עדן) (23) 48 - האריות (ירושלמי) (21) 39

21:00 : בית א: (12):

הכלוב ע"ש שירה שאשא (23) 47 - נווה דקלים (אור) (27) 46

יום ד 4.7 - גן נחום ראשל"צ - מחזור מס 5 :

19:00: בית ב: (13):

מ.כ נווה הדרים אורן (23) 49 - קרית ראשון דודי (28) 41

20:00: בית ב: (14):

איתמר הלוחמים (משה) (15) 27 - מישור הנוף עופר (21) 45

21:00: בית א: (15)

עירוני מיז"מ (22) 46 - שישיסל (21) 44

יום ה 5.7 - גן נחום ראשל"צ - מחזור מס 6 :

19:30 בית א: (16):

מ.כ נווה הדרים מתי (10) 31 - נווה דקלים (אור) (21) 33

20:30 בית ב: (17):

ארונות הראל (גיא) (11) 39 - איתמר שיקגו (דוד) (18) 30

יום ב 9.7 - גן נחום ראשל"צ - מחזור מס 7 :

19:00: בית ב: (18):

איתמר שיקגו (דוד) (15) 34 - החברים של בלייכר (20) 43

20:00: בית א: (19):

שישיסל (33) 55 - מ.כ נווה הדרים מתי (12) 23

21:00: בית א: (20):

אוונג'רס (עדן) (20) 41 - הכלוב ע"ש שירה שאשא (23) 47

יום ד 11.7 - גן נחום ראשל"צ - מחזור מס 8 :

19:00: בית ב: (21):

מישור הנוף עופר (15) 32 - מ.כ נווה הדרים אורן (25) 48

20:00: בית ב: (22):

קרית ראשון דודי (20) (31) 31 - איתמר הלוחמים (משה) (18) (31) 33

* ב 15.7 (גמר המונדיאל) אין משחקים | ב 16.7 גן נחום סגור

יום ד 18.7 - גן נחום ראשל"צ - מחזור מס 9 :

19:00: בית א: (23):

עירוני מיז"מ (17) 49 - הכלוב ע"ש שירה שאשא (16) 42

20:00: בית ב: (24):

החברים של בלייכר (22) 32 - מ.כ נווה הדרים אורן (26) 38

21:00: בית א: (25):

שישיסל (27) 52 - נווה דקלים אור (22) 31

יום ה 19.7 - גן נחום ראשל"צ - מחזור מס 10 :

19:00: בית ב: (26):

איתמר שיקגו (דוד) (18) 28 - קרית ראשון דודי (17) 39

20:00: בית א: (27):

האריות (ירושלמי) (29) 50 - מ.כ נווה הדרים מתי (21) 32

21:00: בית ב: (28):

מישור הנוף עופר (17) 40 - ארונות הראל גיא (23) 33

* 22.7 תשעה באב

יום ב 23.7 - גן נחום ראשל"צ - מחזור מס 11 :

19:00: בית ב: (29):

ארונות הראל גיא (19) 31 - החברים של בלייכר (12) 24

20:00: בית א: (30):

אוונג'רס (עדן) (23) 45 - עירוני מיז"מ (22) 37

21:00: בית ב: (31):

איתמר שיקגו (דוד) (16) 34 - מ.כ נווה הדרים אורן (7) 30

יום ד 25.7 - גן נחום ראשל"צ - מחזור מס 12 :

19:00: בית ב: (32):

איתמר הלוחמים (משה) (15) 22 - החברים של בלייכר (27) 45

20:00: בית א: (33):

מ.כ נווה הדרים מתי (11) 19 - הכלוב ע"ש שירה שאשא (25) 48

21:00: בית א: (34):

שישיסל (22) (42) 48 - האריות (ירושלמי) (19) (42) 49

יום ב 30.7 - גן נחום ראשל"צ - מחזור מס 13 :

19:00: בית א: (37):

נווה דקלים אור (17) 32 - האריות (ירושלמי) (28) 46

20:00: בית א: (35):

אוונג'רס (עדן) (19) 27 - מ.כ נווה הדרים מתי (14) 36

21:00: בית ב: (36):

קרית ראשון דודי (18) 28 - החברים של בלייכר (24) 46

יום ד 1.8 - גן נחום ראשל"צ - מחזור מס 14 :

19:30: בית א: (38):

עירוני מיז"מ (7) 25 - נווה דקלים אור (16) 35

20:30 : בית ב: (39):

ארונות הראל גיא (18) 46 - מ.כ נווה הדרים אורן (16) 38

יום ה 2.8 - גן נחום ראשל"צ - מחזור מס 15 :

19:00: בית ב: (40):

מישור הנוף עופר (31) 47 - קרית ראשון דודי (10) 34

20:00: בית א: (41):

עירוני מיז"מ (13) 21 - האריות (ירושלמי) (13) 37 

*נדחה מתאריך 11.7

21:00 : בית ב: (42):

שישיסל (26) 46 - הכלוב ע"ש שירה שאשא (25) 47

-------- סיום שלב א | 42 משחקים ----------------

--------- תחילת שלב ב (הכרעות) - עד 14 משחקים -----

תחילת סדרות חצי הגמר הטוב מ-3

סדרה מס' 1: מקום 1 מול מקום 4 בית א

סדרה מס' 2: מקום 2 מול מקום 3 בית א

סדרה מס' 3: מקום 1 מול מקום 4 בית ב

סדרה מס' 4: מקום 2 מול מקום 3 בית ב

 

יום א  5.8 - אולם הספורט יגאל אלון ראשל"צ : (באופן חד פעמי יתקיימו המשחקים באולם הספורט יגאל אלון ראשלצ)

חצאי הגמר בית ב משחק 1 סדרה 3:

19:00 : החברים של בלייכר (26) 54 - איתמר הלוחמים (10) 29

חצאי הגמר בית א משחק 1:

20:00: האריות (25) 43 - אוונ'גרס (18) 34

21:00 : הכלוב (26) 52 - שישיסל (26) 38

יום ב  6.8 - גן נחום ראשל"צ :

חצאי הגמר בית ב משחק 1 סדרה 4:

20:00 : מישור הנוף עופר (26) 46 - ארונות הראל גיא (17) 36

חצאי הגמר בית ב משחק 2 סדרה מס' 3: 

21:00 : איתמר הלוחמים (16) 26 - החברים של בלייכר (12) 36

יום ד  8.8 - גן נחום ראשל"צ :

חצאי הגמר בית ב משחק 2 סדרה מס' 4:

19:00 :  מישור הנוף עופר (19) 34  - ארונות הראל גיא (18) 29

חצאי הגמר בית א משחק 2:

20:00 : אוונג'רס (27) 48 - האריות (27) 51

21:00 : שישיסל (11) 36 - הכלוב (34) 48

==================================

יום ד' 15.8 - גן נחום ראשל"צ : 

אירוע הגמר

19:00 משחק על גביע בית ב: החברים של בלייכר - מישור הנוף עופר

20:20 משחק האליפות (בית א): הכלוב ע"ש שירה שאשא - האריות

21:30 טקס סיום העונה והענקת צלחת, גביעים ומדליות

 

טבלת עונת 2018 | סיום העונה הסדירה לפני חצי הגמר תאריך עדכון אחרון 2.8.18