ברוכים הבאים לעונת 2019 של ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות ע"ש אורנתן מוטעי

לתקנון וחוקת הליגה - לחצו כאן

רשימת הקבוצות והחלוקה לבתים לעונת 2019:

לו"ז ליום חמישי - אירוע הגמר:

19:15 גמר בית ב: אולדסטארס נגד מישור הנוף

20:15: תחרות שלשות בהשתתפות נציג אחד מכל קבוצה (מקבוצות הליגה)

20:40: משחק האליפות (בית א): הכלוב ע"ש שירה שאשא נגד האריות

21:45: טקס סיום העונה בהשתתפות שחקני כל קבוצות הליגה ובמעמד הנהלת החברה העירונית והנהלת העיר

עדכון הטבלה , טבלת הליגה הסופית תתפרסם לאחר משחקי הגמר

ימי משחקים:

היכל הספורט גן נחום, תמר אב"ן 9 ראשון לציון | ימי שני וחמישי 19:00-22:00

אולם הספורט יגאל אלון, רח' יגאל אלון 28, ראשון לציון | ימי רביעי 19:00-22:00

* למעט שינויים אשר יופיעו בלוח המשחקים וימי משחקים שייתווספו

תכנית ולוח משחקים עונת 2019 :

 

מאי  2019:

1. יום רביעי 15 במאי אולם יגאל אלון ראשון לציון :

(1) 19:00 : החברים של בלייכר (19) 35 - הכלוב ע"ש שירה שאשא (25) 53 (בית א)

(*) 20:00 : טקס פתיחת העונה במעמד הנהלת העיר וכל שחקני הליגה

(2) 20:15מועדון כדורסל נווה הדרים (אורן) (8) 22 - קרית גנים שיקגו (20) 38 (בית ב)

(3) 21:05 : שישיסל (24) 43 - קרית ראשון (5) 20 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

2. יום שני 20 במאי אולם מרחבים רח' גדולי ישראל 7 ראשון לציון :

(4) 19:00 : אינגליש סנטר & אוונג'רס (15) 30 - נווה דקלים אור (18) 35 ( בית א)

(5) 20:00 : מ.כ נווה הדרים ג' (איתי) (9) 23 - ארונות הראל (12) 33 (בית ב)

(6) 21:00 : מישור הנוף (26) 40 - קרית גנים שיקגו (14) 28 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

יום רביעי 22 במאי אולם יגאל אלון ראשון לציון :

* ערב ל"ג בעומר - אין משחקים

 

3. יום שני 27 במאי אולם מרחבים רח' גדולי ישראל ראשון לציון :

(7) 19:00 : מישור הנוף (15) 35 - קרית ראשון דודי (9) 22 (בית ב)

(8) 20:00 : עירוני מיז"מ ע"ש שלום ברק (25) 44 - המפציצים (23) 50 (בית א)

(9) 21:00 : קרית גנים שיקגו (16) 37 - ארונות הראל (10) 27 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

4. יום רביעי 29 במאי אולם יגאל אלון ראשון לציון :

(10) 19:00 : לוחמי פרס נובל (10) 21 - מ.כ נווה הדרים ג' (איתי) (20) 37 (בית ב)

(11) 20:00 : הכלוב ע"ש שירה שאשא (19) 36 - נווה דקלים אור (16) 31 (בית א)

(12) 21:00 : שישיסל (26) (43) 47 - אולדסטארס (21) (43) 50 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

יוני 2019:

5. יום שני 3 ביוני היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

(13) 19:00 : מישור הנוף (22) 31 - מועדון כדורסל נווה הדרים אורן (7) 17 (בית ב)

(14) 20:00ארונות הראל (15) 39  - לוחמי פרס נובל (21) 36 (בית ב)

(15) 21:00 : אינגליש סנטר & אוונג'רס (7) 19 - האריות (19) 37 (בית א)

לכתבת הסיכום

6. יום רביעי 5 ביוני אולם יגאל אלון ראשון לציון :

(16) 19:00 : קרית ראשון דודי (13) 24 - מ.כ נווה הדרים ג (איתי) (14) 39 (בית ב)

(17) 20:00 : עירוני מיז"מ ע"ש שלום ברק (16) 38 - החברים של בלייכר (16) 42 (בית א)

(18) 21:00אולדסטארס (22) 43 - שניסל (11) 18 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

 יום שני 10 ביוני היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

אין משחקים (חצי גמר הליגה הישראלית)

7. יום רביעי 12 ביוני אולם יגאל אלון ראשון לציון :

(19) 19:00 : קרית ראשון (11) 26 - אולדסטארס (20) 38 (בית ב)

(20) 20:00 : שניסל (19) 43 - לוחמי פרס נובל (12) 26 (בית ב)

(21) 21:00 : שישיסל (17) 43 - מועדון כדורסל נווה הדרים אורן (16) 27 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

יום חמישי 13 ביוני היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

אין משחקים - מכבי ראשון בגמר הפיינל פור של ליגת העל הישראלית

8. יום שני 17 ביוני היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

(22) 19:00 : מועדון כדורסל נווה הדרים אורן (14) 35 - לוחמי פרס נובל (13) 23 (בית ב)

(23) 20:00 : האריות (14) 29  - עירוני מיז"מ ע"ש שלום ברק (14) 42 (בית א)

(24) 21:00 : אינגליש סנטר & אוונג'רס (14) 35  - החברים של בלייכר (20) 38 (בית א) 

לכתבת הסיכום .

9. יום רביעי 19 ביוני אולם יגאל אלון ראשון לציון :

(25) 19:00 : קרית ראשון (9) 25 - ארונות הראל (11) 31 (בית ב)

(26) 20:00 : אולדסטארס (22) 40 - קרית גנים שיקגו (13) 25 (בית ב)

(27) 21:00 : שישיסל (23) 30 - שניסל (19) 35 (בית ב)

לכתבת הסיכום

10. יום חמישי 20 ביוני היכל הספורט "גמי" יואל דרובין 37 ראשל"צ :

שימו לב: המחזור יתקיים באולם "גמי" ויחל בשעה 19:30.

(28) 19:30 : מישור הנוף (19) 35  - מ.כ נווה הדרים ג' איתי (21) 25 (בית ב)

(29) 20:30 : הכלוב ע"ש שירה שאשא (17) 33 - המפציצים (16) 37 (בית א)

(30) 21:30האריות (18) 39  - נווה דקלים אור (15) 23 (בית א)

לכתבת הסיכום .

11. יום שני 24 ביוני היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

(31) 19:00 : שניסל (21) 38 - ארונות הראל (12) 28 (בית ב)

(32) 20:00 : המפציצים (19) 40 - אינגליש סנטר & אוונג'רס (18) 26 (בית א)

(33) 21:00 : מישור הנוף (13) 30 - לוחמי פרס נובל (15) 38 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

12. יום רביעי 26 ביוני אולם יגאל אלון ראשון לציון :

(35) 20:00 : אולדסטארס (28) 59 - מועדון כדורסל נווה הדרים אורן (13) 24 (בית ב)

(36) 21:00 : שישיסל (18) 37 - קרית גנים שיקגו (14) 21 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

13. יום חמישי 27 ביוני היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

(34) 19:00 : החברים של בלייכר (20) 50  - האריות (19) 43 (בית א)

(37) 20:00 : עירוני מיז"מ ע"ש שלום ברק (9) 25 - נווה דקלים אור (13) 29 (בית א)

(38) 21:00 : שניסל (12) 25 - מ.כ נווה הדרים ג' איתי (17) 40 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

יולי 2019:

(לו"ז הפליאוף והפיינל פור,למעט הגמר נתון לשינויים)

14. יום שני 1 ביולי היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

(39) 19:00 : ארונות הראל (5) 29 - מישור הנוף (13) 31 (בית ב)

(40) 20:00 : נווה דקלים אור (23) 41 - החברים של בלייכר (14) 45 (בית א)

(41) 21:00 : קרית גנים שיקגו (10) 29 - מ.כ נווה הדרים ג' (איתי) (13) 31 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

15. יום רביעי 3 ביולי אולם יגאל אלון ראשון לציון :

(42) 19:00קרית ראשון (11) 24 - קרית גנים שיקגו (10) 22 (בית ב)

(43) 20:00 : מועדון כדורסל נווה הדרים (אורן) (9) 23  - שניסל (21) 46 (בית ב)

(44) 21:00 : לוחמי פרס נובל (3) 14  - שישיסל (17) 42 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

16. יום חמישי 4 ביולי היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

(46) 20:00 : הכלוב ע"ש שירה שאשא (17) 35 - עירוני מיז"מ (17) 36 (בית א)

(47) 21:00 : המפציצים (16) (42) (47) 53 - האריות (18) (42) (47) 55 (בית א)

לכתבת הסיכום .

17. יום שני 8 ביולי היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

(48) 19:00 : לוחמי פרס נובל (7) 34 - קרית ראשון (14) 33 (בית ב)

(49) 20:00 : המפציצים (24) 49 - החברים של בלייכר (37) 54 (בית א)

(50) 21:00 : אינגליש סנטר & אוונג'רס (22) 41  - הכלוב ע"ש שירה שאשא (28) 67 (בית א)

לכתבת הסיכום

18. יום רביעי 10 ביולי אולם יגאל אלון ראשון לציון :

(51) 19:00 : אולדסטארס (17) 36 - נווה הדרים ג' איתי (14) 38 (בית ב)

(52) 20:00 : שניסל (18) 45 - קרית גנים שיקגו (7) 16 (בית ב)

(53) 21:00 : שישיסל (21) 54 - ארונות הראל (13) 33 (בית ב)

* NO FL לכתבת הסיכום

19. יום שני 15 ביולי היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

(45) 19:00 : אינגליש סנטר & אוונג'רס (15) 32 - עירוני מיז"מ ע"ש שלום ברק (16) 31 (בית א)

(54) 20:00 אולדסטארס (24) 43 - לוחמי פרס נובל (5) 24 (בית ב)

(55) 21:00 : נווה הדרים ג' איתי (15) 29 - נווה הדרים אורן (6) 17 (בית ב)

* NO FL - לכתבת הסיכום

20. יום רביעי 17 ביולי היכל הספורט גן נחום ראשון לציון :

(57) 20:00 : ארונות הראל (11) 23 - אולדסטארס (17) 44 (בית ב) 

(58) 21:00 : שניסל (21) 35 - קרית ראשון (13) 23 (בית ב)

* NO FL   לכתבת הסיכום .

21. יום חמישי 18 ביולי היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

(59) 19:00 : המפציצים (15) (34) 43 - נווה דקלים אור (21) (34) 37 (בית א)

(60) 20:00 : האריות (15) 28 - הכלוב ע"ש שירה שאשא (36) 61 (בית א)

(61) 21:00 : שישיסל (9) 29 - מישור הנוף (13) 28 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

22. יום שני 22 ביולי היכל הספורט גן נחום ראשל"צ :

(62) 19:00 : שניסל (16) 34 - מישור הנוף (16) 37 (בית ב)

(63) 20:00לוחמי פרס נובל (22) 40 - קרית גנים שיקגו (14) 29 (בית ב)

(64) 21:00 : מועדון כדורסל נווה הדרים אורן (15) 40 - ארונות הראל (11) 24 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

23. יום רביעי 24 ביולי אולם ספורט יגאל אלון ראשון לציון :

(65) 19:30 : מועדון כדורסל נווה הדרים אורן (11) (25) 30 - קרית ראשון דודי (10) (25) 32 (בית ב)

(68) 20:30 : פליאוף תחתון בית א - GAME 1:

אינגליש סנטר & אוונג'רס (15) 30  - נווה דקלים אור (14) 24

(69) 21:30 : נווה הדרים ג' איתי (14) 30  - שישיסל (23) 40 (בית ב)

לכתבת הסיכום .

24. יום חמישי 25 ביולי אולם ספורט יגאל אלון ראשון לציון :

(56) 19:00 : מישור הנוף (1) 19 - אולדסטארס (14) 22 (בית ב)

(66) 20:00 : חצי גמר A בית א - משחק מס' 1 בסדרה:

החברים של בלייכר (28) 40 - האריות (26) 51

(67) 21:00 : חצי גמר B בית א - משחק מס' 1 בסדרה:

המפציצים (25) (51) 51 - הכלוב ע"ש שירה שאשא (27) (51) 57

לכתבת הסיכום .

25. יום שני 29 ביולי אולם ספורט יגאל אלון ראשון לציון :

(70) 19:00 : פליאוף תחתון בית א - GAME 2:

אינגליש סנטר & אוונג'רס (17) 36 - עירוני מיז"מ ע"ש שלום ברק (16) 30

(71) 20:00 : חצי גמר B בית א - משחק מס' 2 בסדרה:

המפציצים (9) 27  - הכלוב ע"ש שירה שאשא (19) 36

(72) 21:00 : חצי גמר A בית א - משחק מס' 2 בסדרה:

החברים של בלייכר (16) 55 - האריות (26) 52 .

לכתבת הסיכום

26. יום שלישי  30 ביולי אולם ספורט יגאל אלון ראשל"צ :

(75) 19:00 : פליאוף תחתון בית א - GAME 3:

עירוני מיז"מ ע"ש שלום ברק (19) 42 - נווה דקלים אור (14) 33

(73) 20:00 : חצי גמר א - פיינל פור בית ב : אולדסטארס (20) 38 - מ.כ נווה הדרים ג' איתי (15) 29

(74) 21:00 : חצי גמר ב - פיינל פור בית ב : שישיסל (13) 28 - מישור הנוף (23) 40

לכתבת הסיכום .

27. יום רביעי 31 ביולי אולם ספורט יגאל אלון ראשון לציון :

(76) 20:00 : חצי גמר A בית א - משחק מס' 3 בסדרה:

החברים של בלייכר (18) 36 - האריות (27) 49

28. יום חמישי 1 באוגוסט אולם ספורט יגאל אלון ראשון לציון | אירוע הגמר :

(77) 19:15 גמר בית ב: אולדסטארס - מישור הנוף

*תחרות שלשות - כל קבוצה מקבוצות הליגה שולחת נציג אחד

(78) 20:30 גמר בית א: הכלוב ע"ש שירה שאשא - האריות

טקס סיום העונה - נוכחות חובה של כל שחקני קבוצות הליגה !!

סיום עונת 2019