top of page

ברוכים הבאים לעונת 2024, העונה ה-11
ליגת ראשון לציון בכדורסל א
ולמות
ע"ש אורנתן מוטעי ז"ל
מבית חטיבת ספורט וקהילה - החברה העירונית ראשל"צ

לוח תוצאות מרוכז:

1) יום ראשון 10.12.23 אולם גמי:
1. בית עוז, שעה 20:00:
עירוני שקמה (14, 24, 32) 47

קריית גנים שיקגו (1, 7, 19) 38
2. בית עוז, שעה 21:15:
אולדסטארס (10, 18, 22) 24

החברים של בלייכר (12, 36, 53) 74

2) יום ראשון 17.12.23 אולם גמי:
3. בית התקווה, שעה 20:00:
מ.כ נווה הדרים (12, 17, 23) 39
לוחמי הלאום קריית ראשון (1, 7, 19) 32
4. בית אשכול, שעה 21:15:
הנכדים של פסח (6, 16, 27) 38
הפועל גנים ראשל"צ (7, 16, 24) 29
25.1.24 עקב פרישת הפועל גנים ראשל"צ תוצאות משחק זה מתבטלות


3) יום שני 18.12.23 אולם גמי:
5. בית בארי, שעה 20:30:
נווה דקלים עומרי (25, 48, 60) 74
אייר בול (13, 31, 43) 51


4) יום ראשון 24.12.23 אולם גמי:
6. בית אשכול, שעה 20:00:
טקס לזכרו של סמ"ר דור ירחי ז"ל
המפציצים (10, 21, 37) 39
החברים של דור ירחי (6 ,20, 25) 31
7.
בית בארי, שעה 21:20:
נווה דקלים עומרי (9, 29, 46) 55
סיאסטה לחלום באיטלקית (13, 20, 30) 40


5) יום שני 25.12.23 אולם גמי:
8. בית התקווה, שעה 20:10:
כו"ח כדורסל (10, 17, 27) 45
מסורTEAM מסורתים (9, 18, 27) 42
9. בית עוז, שעה 21:20:

קריית גנים שיקגו (7, 20, 27) 50
שישיסל (12, 25, 32) 47



6) יום שני 1.1.24 אולם גמי:
10. בית עוז, שעה 20:10:
עירוני שקמה (10, 20, 29) 53
החברים של בלייכר (13, 25, 3
4) 44
11. בית בארי, שעה 21:20:
גפן ראשון לציון (22, 43, 58) 78
זקני הספורטכיף (16, 23, 35) 47


7) יום ראשון 7.1.24 אולם גמי:
12. בית התקווה, שעה 20:00:
מ.כ נווה הדרים (11, 23, 36) 63
כו"ח כדורסל (10, 16, 35) 40
13.
בית אשכול, שעה 21:10:
הנכדים של פסח (15, 27, 31) 35
החברים של דור ירחי (9, 11, 23) 26


8) יום שני 8.1.24 אולם גמי:
14. בית בארי, שעה 20:10:
הכלוב ע"ש שירה שאשא ((13, 28, 42) 60
זקני הספורטכיף (10,
24, 30) 49
15.
בית אשכול, שעה 21:20:
עירוני כרמים (18, 33, 45) 60
שניסל (5, 14, 31) 44


9) יום ראשון 14.1.24 אולם גמי:
16. בית עוז, שעה 20:00:
אולדסטארס (5, 19, 28) 43
עירוני שקמה (12, 31, 44) 50
17.
בית בארי, שעה 21:10:
סיאסטה (7, 27, 35) 49

הכלוב ע"ש שירה שאשא ז"ל (10, 20, 31) 37

10) יום שני 15.1.24 אולם גמי:
בית אשכול, שעה 20:00:
הוכרע בניצחון טכני עקב ביטול המשחק על ידי הפועל גנים
עירוני כרמים 15
הפועל גנים ראשל"צ 0

25.1.24 עקב פרישת הפועל גנים ראשל"צ תוצאות משחק זה מתבטלות
18. בית בארי, שעה 21:00:
נווה דקלים עומרי (2
6, 39, 61) 71
האריות (24, 37, 47) 62


11) יום ראשון 21.1.24 אולם גמי:
19. בית בארי, שעה 20:00:
האריות (20, 29, 46) 65
אייר-בול (12, 23, 37) 46

20. בית עוז, שעה 21:00:
קריית גנים שיקגו (14, 22, 38) 48
טלטאביז (14, 25, 35) 42


12) יום שני 22.1.24 אולם גמי:
21. בית אשכול, שעה 20:10:
המפציצים 15
עירוני כרמים 0
(הפסד טכני מאחר ועירוני כרמים לא הגיעה למשחק)
22.
בית אשכול, שעה 21:20:
מכבי ראשל"צ חברים (14, 27, 34) 44
החברים של דור ירחי ז"ל (9, 14, 23) 31


13) יום ראשון 28.1.24 אולם גמי:
23. בית התקווה, שעה 20:00:
לוח
מי הלאום קריית ראשון (16, 24, 34) 47
מסורתים (11, 16, 25) 34
לצפייה במשחק.

24. בית עוז, שעה 21:10:
אולדסטארס (10, 22, 33) 53
שישיסל (11, 18, 37) 49
לצפייה במשחק


14) יום שני 29.1.24 אולם גמי:
25. בית בארי, שעה 20:10:
גפן ראשון לציון (11, 31, 50) 58
נווה דקלים עומרי (20, 32, 45) 54
לצפייה במשחק.
26.
בית אשכול, שעה 21:20:
שניסל (14, 33, 44) 61
המפציצים (12, 21, 3
6) 56
לצפייה במשחק.


15) יום ראשון 4.2.24 אולם גמי:
27. בית בארי, שעה 20:00:
נווה דקלים עומרי (12, 18, 40) 60
הכלוב ע"ש שירה שאשא (9, 14, 22) 26
לצפייה במשחק.
28.
בית עוז, שעה 21:10:
טלטאביז (15, 24, 45) 54

אולדסטארס (7, 11, 29) 39
לצפייה במשחק.


16) יום שני 5.2.24 אולם גמי:
29. בית אשכול, שעה 20:05:
המפציצים (13, 22, 32) 53
מכבי ראשל"צ חברים (18, 26, 32) 50
לצפייה במשחק.
30.
בית בארי, שעה 21:15:
סיאסטה (18, 30, 43) 58
האריות (14, 29, 47) 56
לצפייה במשחק.


17) יום ראשון 11.2.24 אולם גמי:
31. בית התקווה, שעה 20:00:
מ.כ נווה הדרים (10, 26, 43) 68
מסורתים (7, 15, 19) 28
לצפייה במשחק.
32.
בית עוז, שעה 21:10:
עירוני שקמה (7, 18, 27, 41) 49
טלטאביז (8, 15, 29, 41) 46
לצפייה במשחק.


18) יום שני 12.2.24 אולם גמי:
33. בית אשכול, שעה 20:10:
עירוני כרמים (16, 28,
42) 65
שניסל (17, 32, 54) 73
משחק מהסיבוב השני שהוקדם.
לצפייה במשחק
34. בית אשכול, שעה 21:20:
הנכדים של פסח (14, 24, 31) 45
החברים של דור ירחי ז"ל (10, 18, 32) 40
משחק מהסיבוב השני שהוקדם.
לצפייה במשחק.

19) יום ראשון 18.2.24 אולם גמי:
35. בית התקווה, שעה 20:10:
קריית ראשון לוחמי הלאום (7, 16, 33) 49
כו"ח כדורסל (1, 13, 24) 40
לצפייה במשחק.


20) יום שני 19.2.24 אולם גמי:
36. בית עוז, שעה 20:10:
החברים של בלייכר (7, 20, 36) 52
קריית גנים שיקגו (13, 21, 33) 37
לצפייה במשחק.
37.
בית בארי, שעה 21:15:
נווה דקלים עומרי (13, 22, 44) 65
גפן ראשון לציון (7, 20, 38) 46
לצפייה במשחק.

bottom of page