top of page

ברוכים הבאים לעונת 2023- ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות
ע"ש אורנתן מוטעי

חוגגים עשור ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות RES.png

עונת 2023 תצא לדרך ב 8.11.22
ותימשך עד לסוף חודש יולי 2023

קבוצות הליגה יחולקו ל-4 בתים:

לכבוד עונת העשור ולכבוד שנת ה 140 לעיר
בתי הליגה יקראו על שם אתרים היסטוריים בראשון לציון:

המידע מתוך הספר "אתרים ראשוניים" (רחל מילנר).

בית "הייסמן" (בית א)
הבית הראשון שנבנה בשנתה הראשונה של המושבה ראשון לציון 1882. בעליו של הבית, שרגא פייבל הייסמן נמנה על עשרת המייסדים של המושבה.
במרתף הבית חוברו שני הבתים הראשונים לשיר שהפך להמנון הלאומי "התקווה".


בית "היקב" (בית א)
אבן הפינה ליקב ראשון לציון הונחה בשנת 1889 ועם השלמת בנייתו ב 1893 הוא הפך להיות הגדול והמשוכלל ביקבים. היקב שרת את הכורמים בראשון לציון. 
היקב אימץ כסמל את דמות שני המרגלים מן הסיפור המקראי, הנושאים אשכול ענבים במוט בשניים (במדבר, י"ג 23).


בית "הברון" (בית ב)
הברון אדמונד דה רוטשילד והאתרים בעיר: אורוות הברון, בית הפקידות, בית התבשיל. 
אורוות הברון- שוכנות בבניין דו קומתי שהוקם בשנת 1889 ובו שכנו משרדי פקידות הברון "האדמניסטרציה". בחצר המבנה הקימו הפקידים אורווה גדולה לסוסים וכרכרות, מחסנים ומעון לרוכבים.
בית הפקידות- הבניין שימש את פקידי הברון כמטה לניהול המושבה. כאן חילק פקיד הברון, בתחילת כל חודש את הקיצבה הכספית לכל ראש משפחה.
  בית התבשיל (ברחוב הכרמל) - נבנה ב 1889 במימון הברון כבית מעון לפקידי הברון הבכירים. בקומת הקרקע נפתח מטבח פועלים ע"י האיכר שמואל אוסטשינסקי למען פועלי ראשון לציון.


בית "קנר" (בית ג)
בית יעקב קנר נבנה בשנת 1900 ע"י יעקב קנר, מחקלאיה הראשונים של המושבה. בחודש תשרי תרס"ד נבחר לראש ועד המושבה. בין השנים 1940-1985 שימש הבניין כבית "מגן דוד אדום". בימי הפרעות ומלחמת השחרור שימש הבית מרכז לפעילות חברי ההגנה ובמרתפו פעל בית חולים ובו 36 מיטות וחדרי ניתוח.

המשחקים יתקיימו בימי ראשון ושלישי
2 משחקים בכל ערב!
על פי לוח המשחקים בעמוד זה

אולם גמי ראשון לציון,  - לניווט עם וייז
רחוב יואל דרובין 37, ראשון לציון.
* יש לשים לב למיקום האולם שיצויין לצד כל תאריך משחק
.


מבנה הליגה:
1) שלב א: 2 סיבובי ליגה 
2) שלב ב:  סדרות גמר בשיטת הטוב מ-3. (יעודכן וייקבע סופית בהמשך)
3) טקס סיום העונה: 4 זוכות, 4 סגניות
- כל משחק 40 דקות, 10 דקות כל רבע, עצירת שעון רק ב-2 הדקות האחרונות ברבע האחרון (ראו הרחבה בתקנון)

טבלת הבתים של הליגה נכון לתאריך 30.1.23:

טבלת הבתים לאחר המחזור ה 22 29-1-23 ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות.png

לוח משחקים ותוצאות עונת 2023
אנו ממליצים להיכנס יום / יומיים לפני כל משחק ולבדוק כי המשחק מתקיים במועד ובמקום הרשומים.

1. יום שלישי 8.11.22 אולם גמי פתיחת העונה:
1) בית "קנר", שעה 20:10-
מתחבר ראשל"צ: (11, 16, 23) 37
לוחמי הלאום קרית ראשון: (8, 18, 28) 41

2) בית "הברון", 21:25-
שישיסל: (2, 15, 25) 31 
מ.ס טלטאביז: (4, 14, 31) 38 

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

2. 
יום ראשון 13.11.22 אולם גמי:
3) בית "הייסמן", שעה 20:00-
המפציצים: (21, 31, 44) 57
אייר בול: (8, 22, 35) 47
4) בית "היקב", 21:15-
נווה דקלים עומרי: (10, 24, 27) 47
הכלוב ע"ש שירה שאשא: (13, 29, 40) 52
 לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.


3.
 יום שלישי 15.11.22 אולם גמי:
5) בית "הברון", שעה 20:10-
רהיטי הרובע: (12, 22, 46) 61
קריית גנים שיקגו: (15, 27, 36) 52 
6) בית "היקב", 21:25-
סיאסטה לחלום באיטלקית: (8, 27, 37) 45 
החברים של בלייכר: (9, 21, 34) 46 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.


4.
 יום ראשון 20.11.22 אולם גמי:
7) בית "קנר", שעה 20:00-
עירוני שקמה: (18, 26, 35) 50
מסור TEAM עם: (3, 12, 17) 29 
8) בית "הייסמן", 21:15-
האריות: (9, 17, 28) 38
הפועל גנים ראשון לציון: (12, 18, 30) 49 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.


5.
 יום שלישי 22.11.22 אולם גמי:
9) בית "קנר", שעה 20:10-
מתחבר ראשל"צ: (12, 25, 32) 40
PODIUM נווה הדרים אורן: (8, 18, 19) 27
10) בית "היקב" שעה 21:25-
נווה דקלים עומרי: (6, 23, 36) 55
החברים של בלייכר: (16, 28, 33) 42

לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.


6.
 יום ראשון 27.11.22 אולם גמי:
11) בית "היקב", 19:55-
סיאסטה לחלום באיטלקית:(20, 36, 52) 66
הכלוב ע"ש שירה שאשא: (13, 29, 33) 36
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.


7.
 יום שלישי 29.11.22 אולם גמי:
12) בית "קנר", שעה 20:10-
לוחמי הלאום קרית ראשון: (11, 20, 35) 45
מסורTEAM עם: (4, 6, 16) 21  
13) בית "הברון", 21:15-
שישיסל: (8, 18, 22) 33
אולדסטארס: (9, 21, 42) 57 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.


8.
 יום ראשון 4.12.22 אולם גמי:
14) בית "הברון", 19:55-
רהיטי הרובע: (11, 14, 23) 43
מ.ס טלטאביז: (8, 11, 28) 40
15) בית "היקב", 21:05-

שניסל: (12, 23, 27) 40
נווה דקלים עומרי: (23, 39, 65) 79
לצפייה בשידור החי -
לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

9. יום שלישי 6.12.22 אולם גמי:
16) בית "קנר", 20:10-
מתחבר ראשל"צ: (10, 19, 27) 43
מסור TEAM עם: (4, 12, 23) 27
17) בית "הייסמן", שעה 21:15-

מכבי רוזן ראשל"צ: (7, 28, 46) 60
גפן ראשון לציון: (12, 31, 43) 62
 לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.


10.
 יום ראשון 11.12.22 אולם גמי:
18) בית "הברון", 19:55-
נווה הדרים רותם
: (7, 21, 39) 48
רהיטי הרובע: (8, 18, 34) 51
19) בית "הייסמן", 21:05-
האריות: (9, 22, 39) 45
אייר בול: (6, 18, 23) 42
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום -
לחצו כאן.


 יום שלישי 13.12.22 אולם גמי:
* חצי גמר המונדיאל בשעה 21:00 - אין משחקים ביום זה
 יום ראשון 18.12.22 אולם גמי:
* גמר המונדיאל בשעה 17:00 + נר ראשון של חנוכה

אין משחקים ביום זה


11. יום שלישי 20.12.22 אולם גמי:
20) בית "הייסמן", 21:05 + הדלקת נר שלישי של חנוכה:
מכבי רוזן ראשל"צ
: (14, 38, 51, 62) 70
המפציצים: (11, 21, 38, 62) 68
לצפייה בשידור החי -
לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

12. יום ראשון 25.12.22 אולם גמי:

בית "הייסמן", 19:55- (אי הופעה, מוכרע בהפסד טכני)
הפועל גנים ראשון לציון: 15
גפן ראשון לציון: 0
21) בית "קנר", 20:30-
קריית ראשון לוחמי הלאום: (5, 10, 15) 30
עירוני שקמה: (8, 17, 34) 46 
לצפייה בשידור החי -
לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

13. 
יום שלישי 27.12.22 אולם גמי:
22) בית "הברון", שעה 20:10-
אולדסטארס:(24, 28, 38) 46
רהיטי הרובע: (11, 22, 37) 58
23) בית "הברון", 21:15-
קרית גנים שיקגו: (13, 23, 29) 36 
שישיסל: (7, 16, 28) 38 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.
 
14. יום ראשון 1.1.23 אולם גמי:
24) בית "היקב", 19:55-
הכלוב ע"ש שירה שאשא: (14, 27, 39) 54
שניסל: (11, 19, 26) 52
25) בית "קנר", 21:05-
מסורTEAM עם: (8, 15, 22, 36) 41
נווה הדרים PODIUM אורן: (5, 14, 24, 36) 38 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.
 
15. יום שלישי 3.1.23 אולם גמי:
26) בית "קנר", שעה 20:10-
מתחבר ראשל"צ: (6, 18, 31) 43
לוחמי הלאום קרית ראשון: (21, 31, 42) 63 
27) בית "הברון", 21:15-
קרית גנים שיקגו: (9, 27, 46) 69 
אולדסטארס: (10, 19, 34) 41
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.
 
 
16. יום ראשון 8.1.23 אולם גמי:
28) בית "הברון", 19:55-
מ.ס טלטאביז: (17, 27, 40) 52
נווה הדרים רותם: (14, 27, 37) 57
29) בית "הייסמן", 21:05-
האריות: (15, 22, 40) 58
גפן ראשון לציון: (11, 22, 34) 46 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

17. יום שלישי 10.1.23 אולם גמי:
30) בית "היקב", שעה 20:10-
סיאסטה: (16, 25, 33) 48
החברים של בלייכר: (6, 16, 31) 41 
31) בית "הברון", 21:15-
שישיסל: (24, 30, 45, 59) 66
רהיטי הרובע: (10, 28, 44, 59) 59
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
* שימו לב בשידור המשחק בין סיאסטה לבלייכר התוצאות מוצגות הפוך!
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

18. יום ראשון 15.1.23 אולם גמי:
32) בית "קנר", 19:55-
עירוני שקמה: (25, 31, 44) 53
נווה הדרים PODIUM אורן: (8, 17, 25) 37
33) בית "הייסמן", 21:05-
מכבי רוזן ראשל"צ: (12, 33, 43) 48 
הפועל גנים ראשל"צ: (17, 27, 41) 52 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

19. יום שלישי 17.1.23 אולם גמי:
34) בית "הייסמן", 20:10-
אייר בול: (19, 33, 57) 63
גפן ראשון לציון: (8, 17, 26) 36 
35) בית "היקב", שעה 21:15-
הכלוב ע"ש שירה שאשא: (20, 33, 44) 59
החברים של בלייכר: (11, 24, 33) 52
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

20.
 יום ראשון 22.1.23 אולם גמי:
36) בית "הייסמן", 19:55-
המפציצים: (19, 29, 44) 61 
הפועל גנים ראשון לציון: (13, 29, 41) 53
37) בית "הברון", 21:05-
מ.ס טלטאביז: (12, 21, 39) 60
שישיסל: (15, 31, 44) 56 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

21. יום שלישי 24.1.23 אולם גמי:
38) בית "קנר", שעה 20:10-
לוחמי הלאום קרית ראשון: (17, 25, 32) 53
מסורTEAM עם: (13, 18, 26) 34 
39) בית "הברון", 21:15-
נווה הדרים רותם: (20, 31, 44) 54  
אולדסטארס: (7, 15, 30) 37
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

22. יום ראשון 29.1.23 אולם גמי:
40) בית "הייסמן", 19:55-
איירבול: (16, 22, 41, 52) 58

הפועל גנים: (14, 22, 52) 59

41) בית "הייסמן", 21:05-
האריות: (16, 32, 50) 61
מכבי רוזן: (22, 35, 44) 55 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן

לנתוני הסיכום - לחצו כאן

23.
 יום שלישי 31.1.23 אולם גמי:
42) בית "קנר", שעה 20:10-
מתחבר ראשל"צ:
נווה הדרים PODIUM אורן :
 
43) בית "היקב", 21:15-
שניסל:
החברים של בלייכר:
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

24.
 יום ראשון 5.2.23 אולם גמי:
44) בית "הברון", 19:55-
קריית גנים שיקגו:
נווה הדרים רותם:
45) בית "היקב", 21:05-
נווה הדרים אורן:
קריית ראשון - לוחמי הלאום:
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן


25. יום שלישי 7.2.23 אולם גמי:
46) בית "הייסמן", שעה 20:10-
המפציצים:
גפן ראשל"צ:
47) בית "קנר", 21:15-
נווה דקלים עומ
רי:
סיאסטה לחלום באיטלקית: 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.

26. יום ראשון 12.2.23 אולם גמי:
48) בית "קנר", 19:55-
עירוני שקמה:
מתחבר ראשל"צ:
49) בית "היקב", 21:05-
שניסל:
סיאסטה לחלום באיטלקית: 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן


27. יום שלישי 14.2.23 אולם גמי:
50) בית "הייסמן", שעה 20:10-
איירבול:
מכבי רוזן ראשל"צ:
51) בית "הברון", 21:15-
אולדסטארס:
קרית גנים שיקגו:
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן.


28.
 יום ראשון 19.2.23 אולם גמי:
52) בית "היקב", 19:55-
הכלוב ע"ש שירה שאשא ז"ל:
נווה דקלים עומרי:
53) בית "הייסמן", 21:05-
האריות:
המפציצים: 
לצפייה בשידור החי - לחצו כאן
לנתוני הסיכום - לחצו כאן

* לוח המשחקים להמשך יתעדכן בקרוב...

bottom of page