ברוכים הבאים לעונת 2020 - ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות ע"ש אורנתן מוטעי

עונת 2020 תתקיים כעונה מקוצרת בצל הקורונה

קבוצות הליגה מחולקות ל-3 בתים: א, ב ו- ג:

לפני פתיחת העונה:

בית א:

1. האריות נווה דקלים

2. המפציצים

3. אינגליש סנטר א

4. אינגליש סנטר ב / מיז"מ

5. אולדסטארס א קרית גנים

6. נווה דקלים עמרי

בית ב:

1. החברים של בלייכר

2. מישור הנוף

3. אולדסטארס ב נגבה

4. שישיסל נאות שקמה

5. מ.כ נווה הדרים איתי

6. שניסל פרס נובל

בית ג

1. ארונות הראל

2. קרית הלאום - פרס נובל

3. קרית ראשון

4. קרית גנים - שיקגו

5. מועדון כדורסל נווה הדרים אורן

(החלוקה הנ"ל לא מייצגת את מיקומי הקבוצות בבית במהלך העונה)

כשעתיים לפני ההגעה לכל משחק, על כל שחקן למלא הצהרת תו סגול

כמו כן יש להקפיד על נהלי התו הסגול המפורטים כאן בתחתית העמוד

המשחקים יתקיימו בימי שני, רביעי וחמישי על פי לוח המשחקים בעמוד זה

פתיחת העונה 15.6 , סיום העונה 10.8

ימי שני וחמישי - היכל הספורט גן נחום, תמר אבן 9 ראשל"צ - לניווט עם וייז

ימי רביעי - אולם מרחבים - לניווט עם וייז .

* יש לשים לב למיקום האולם שיצויין לצד כל תאריך משחק.

מבנה הליגה:

1) שלב א: סיבוב אחד (כל קבוצה משחקת פעם אחת כנגד כל אחת מקובצות הבית)

2) שלב ב: פיינל פור (מקומות 1 ו-4 ומקומות 2 ו-3 בכל בית ישחקו במשחק אחד חצי גמר, המנצחות עולות לגמר)

3) שלב ג: משחקי הגמר (משחק גמר אחד בכל אחד מהבתים בנפרד)

4) טקס סיום העונה: 3 זוכות, 3 סגניות

- כל משחק 30 דקות, 15 דקות כל מחצית, עצירת שעון רק ב-2 הדקות האחרונות (ראו הרחבה בתקנון)

טבלה סופית עונת 2020 11.8.2020 :

לוח משחקים ותוצאות עונת 2020

אנו ממליצים להיכנס יום / יומיים לפני כל משחק ולבדוק כי המשחק מתקיים במועד ובמקום הרשומים.

1. יום שני 15.6.2020 - מחזור פתיחה - היכל הספורט גן נחום

1) 20:30 בית ג: קרית ראשון דודי (22) 26 - קרית הלאום / פרס נובל (11) 27

2) 21:30 בית א: נווה דקלים עמרי (13) 35 - אולדסטארס א (6) 11

לכתבת הסיכום .

2. יום רביעי 17.6.2020 - אולם מרחבים

3) 19:30 בית ב: מ.כ נווה הדרים איתי (13) 26 - החברים של בלייכר (13) 36

4) 20:30 בית א: האריות (19) 36 - המפציצים (17) 39

5) 21:30 בית ב: שישיסל (13) 40 - אולדסטארס ב נגבה (16) 29

לכתבת הסיכום .

3. יום שני 22.6.2020 - אולם גן נחום

6) 19:30 בית ג: ארונות הראל (16) 32 - קרית גנים שיקגו (10) 29

7) 20:30 בית א: אינגליש סנטר ב / מיז"מ (13) 32  - אולדסטרס א (22) 37

8) 21:30 בית א: אינגליש סנטר א (14) 30 - נווה דקלים עמרי (10) 32

לכתבת הסיכום

4. יום רביעי 24.6.2020 - אולם גן נחום

10) 20:30 בית ב: שניסל (21) 39 - מ.כ נווה הדרים איתי (12) 37

11) 21:30 בית ב: החברים של בלייכר (22) 34 - שישיסל (11) 27

לכתבת הסיכום .

יום שני 29.6.2020 - אולם גן נחום

המחזור נדחה לא התקיימו משחקים

5. יום רביעי 1.7.2020 - אולם מרחבים

9) 19:30 בית ג: מועדון כדורסל נווה הדרים אורן (19) 38  - קרית הלאום / פרס נובל (15) 27

15) 20:30 בית ב: שניסל (29) 48 - החברים של בלייכר (11) 34

16) 21:30 בית ב: שישיסל (6) 34 - מ.כ נווה הדרים איתי (14) 18

לכתבת הסיכום

6. יום חמישי 2.7.2020 - אולם גן נחום

17) 19:30 בית ב: מישור הנוף 0 - אולדסטארס ב' נגבה 15הפסד טכני למישור הנוף

18) 20:15 בית ג: קרית גנים שיקגו (24) 41  - מועדון כדורסל נווה הדרים אורן (7) 31

לכתבת הסיכום .

7. יום שני 6.7.2020 - אולם גן נחום

19) 19:30 בית ג: קרית הלאום פרס נובל (7) 22 - קרית גנים שיקגו (23) 46

20) 20:30 בית ג: מועדון כדורסל נווה הדרים אורן (10) 38 - ארונות הראל (24) 39

21) 21:30 בית ב: מישור הנוף (20) 38 - שניסל (22) 41 

לכתבת הסיכום

יום רביעי 8.7.2020- (אולם מרחבים)

אין משחקים.

8. יום חמישי 9.7.2020 - אולם גן נחום

25) 20:15 בית א: האריות (19) 40 - אולסטארס א (12) 26

26) 21:15 בית א: אינגליש סנטר א (18) 39 - אינגליש סנטר ב (9) 36

לכתבת הסיכום .

9. יום שני 13.7.2020 - אולם גן נחום

27) 19:30 בית ג: קרית ראשון (13) 30  - קרית גנים שיקגו (27) 46 

28) 20:30 בית ב: מישור הנוף (21) 45 - החברים של בלייכר (24) 40

לכתבת הסיכום

10. יום רביעי 15.7.2020- אולם גן נחום

22) 20:00 בית א: המפציצים (16) (37) 39 - נווה דקלים עמרי (19) (37) 43

23) 21:00 בית ב: שניסל (22) 49 - שישיסל (22) 46

לכתבת הסיכום .

11. יום חמישי 16.7.2020- אולם גן נחום

30) 19:30 בית ג: קרית הלאום פרס נובל (7) 26 - ארונות הראל (18) 28

31) 20:30 בית א: אינגליש סנטר א (15) 44 - אולדסטארס א (20) 31

32) 21:30 בית א: אינגליש סנטר ב (21) 31 - האריות (15) 35 

לכתבת הסיכום .

12. יום שני 20.7.2020 - אולם גן נחום

33) 19:30 בית ג: מועדון כדורסל נווה הדרים אורן (21) 43 - קרית ראשון (16) 20

34) 20:30 בית ב: מישור הנוף (19) 41  - מ.כ נווה הדרים איתי (16) 27

לכתבת הסיכום

13. יום רביעי 22.7.2020 - אולם מרחבים

36) 20:00 בית ב: שניסל (22) (41) 53 - אולדסטארס ב (20) (41) 41

37) 21:00 בית א: האריות (19) 40 - נווה דקלים עמרי (17) 38

לכתבת הסיכום

 

14. יום חמישי 23.7.2020 - אולם מרחבים

24) 20:00 בית ב: אולדסטארס ב נגבה (14) 30 - החברים של בלייכר (6) 17

13) 21:00 בית א: המפציצים (23) 56 - אינגליש סנטר ב (21) 46

38) 22:00 בית ב: מישור הנוף (15) 28 - שישיסל (11) 36 

לכתבת הסיכום .

15. יום שני 27.7.2020 - אולם גן נחום

12) 19:30 בית ג: קרית ראשון (9) 23 - ארונות הראל (18) 42

39) 20:30 בית א: נווה דקלים עמרי (24) 44 - אינגליש סנטר ב (25) 51

40) 21:30 בית א: המפציצים (16) 37 - אינגליש סנטר א (14) 24

לכתבת הסיכום .

יום רביעי 29.7.2020 

ערב תשעה באב, אין משחקים

16. א. יום חמישי 30.7.2020 - אולם גן נחום

35) 19:30 בית א: אולדסטארס א (16) 37 - המפציצים (15) 43

לכתבת הסיכום .

16. ב. יום שני 3.8.2020 - אולם גן נחום

29) 19:30 בית ב: אולדסטארס ב (15) 28 - מ.כ נווה הדרים איתי (11) 30

14) 20:30 בית א: האריות (15) 38 - אינגליש סנטר א (11) 31

44) 21:30 : בית ג: חצי הגמר של הפיינל פור: קרית גנים שיקגו (15) 32 - מועדון כדורסל נווה הדרים אורן (7) 28.

לכתבת הסיכום

17. יום רביעי 5.8.2020 - אולם מרחבים

41) 20:00 בית ב: חצי הגמר הראשון של הפיינל פור: שניסל (22) 44 - מישור הנוף (30) 51

42) 21:00 בית ב: חצי הגמר השני של הפיינל פור: שישיסל (19) 27 - אולדסטארס ב (11) 25

לכתבת הסיכום .

18. יום חמישי 6.8.2020 - אולם גן נחום

43) 19:30 בית א: חצי הגמר של הפיינל פור: האריות (16) 28 - נווה דקלים עמרי (17) 33

45) 20:30 בית ג: חצי הגמר השני של הפיינל פור: ארונות הראל (17) 42 - פרס נובל קרית הלאום (11) 20

46) 21:30 בית א: חצי הגמר השני של הפיינל פור: המפציצים (20) 41 - אינגליש סנטר א (8) 22.

לכתבת הסיכום .

19. יום שני 10.8.2020 - אולם גן נחום - אירוע הגמר

47) 19:30 בית ג: משחק הגמר: קרית גנים שיקגו (18) 37 - ארונות הראל (12) 23

48) 20:30 בית ב: משחק הגמר: שישיסל (13) (30) 36 - מישור הנוף (15) (30) 42.

49) 21:30 משחק האליפות (גמר בית א): המפציצים (12) (29) (31) 35 - נווה דקלים עמרי (16) (29) (31) 38

*  בסוף כל משחק תתקיים הענקת גביעים ומדליות: מקומות 1 ו-2 בכל בית מקבלים גביע ומדליות.

לכתבת הסיכום .

נהלי התו הסגול - (הנהלים יכולים להתעדכן מדי פעם בהתאם להנחיות):
1. על כל שחקן / מאמן / איש צוות למלא הצהרת בריאות תו סגול כשעתיים לפני ההגעה לכל משחק
2. על כל שחקן / אורח המגיע לאולם המשחקים לחבוש מסכה המכסה את הפה והאף. יש לחבוש את המסכה בכל עת.
3. מותר להוריד את המסכה רק בעת המשחק עצמו. שחקנים שיושבים על הספסל והמאמן מחוייבים בעטיית מסכה.
3. כל אדם שחווה חום מעל 38 מעלות לא יורשה להיכנס לאולם.
4. כל אדם שמראה תסמיני שיעול, קוצר נשימה (למעט תסמינים כרוניים) לא יורשה להיכנס לאולם.
5. כל אדם ששהה בקרבת חולה מאומת / מחוייב בבידוד לא יכול להיכנס לאולם.
6. מגבלת כמות אנשים באולם - עד 50 איש במקביל.
7. הקבוצות שמגיעות למשחק של השני והשלישי באותו הערב יצטרכו להמתין בשטח הפתוח מחוץ לאולם (לא בתוך המבנה) עד ליציאת הקבוצות שמשחקות באותה העת
8. הישיבה על ספסלי הקבוצות במהלך המשחק תהיה במרווח האפשרי האחד מהשני, עם מסכה.
9. יש להקפיד הקפדה יתרה על היגיינה, שטיפת ידיים, שימוש באלכוג'ל.
10. אין להתקרב לעמדת המזכירות. ראש הקבוצה יוכל לגשת למזכירות אך לשמור על מרחק 2 מ' מהמזכירות.
11. הנהלת ומזכירות הליגה רשאים להרחיק כל אדם / שחקן אשר לא יעמדו בכללי התו הסגול.
12. הנהלת הליגה רשאית להעניש קבוצה אם אחד משחקניה / מקורביה לא עמד בנהלי התו הסגול.
13. על כל אחד לדאוג לבקבוק מים אישי ומגבת אישית
נותני חסות עונת 2020:
מכבי ישראל - ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות עונת 2020

החברה העירונית ראשל"צ, חטיבת ספורט וקהילה

ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות

ligarishon@gamil.com

חפשו אותנו בפייסבוק

(c) 2014