קבוצות ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות נפגשות לטורניר 3X3 באולם יגאל אלון בראשון לציון. הרשמת הקבוצות נסגרה . לפרטים אודות הטורניר - היכנסו לכתבה.

שחקני הקבוצות מתבקשים להירשם בטופס כרטיס השחקן לטורניר .

19 בדצמבר יום רביעי בשעה 19:00-23:15 : שלב הבתים.

20 בדצמבר יום חמישי החל מהשעה 19:00: סיום שלב הבתים, משחקי הצלבה עד הגמר, תחרות שלשות

כאשר 4 הראשונות בכל בית יעלו לשלב ההצלבה

בנוסף ביום חמישי יתקיים טקס + הענקת גביעים במעמד ראש העירייה מר רז קינסטליך.

הקבוצות המשתתפות:

1. הכלוב ע"ש שירה שאשא.

2. שישיסל נאות שקמה.

3. אינגליש סנטר / אוונג'רס קרית גנים א

4. אינגליש סנטר / אוונג'רס קרית גנים ב.

5. החברים של בלייכר א

6. החברים של בלייכר ב.

7. איתמר הלוחמים - פרס נובל - משה א

8. איתמר הלוחמים - פרס נובל - משה ב

9. מ.כ נווה הדרים

10. עירוני מיז"מ

11. מישור הנוף יריב.

12. קבוצה אורחת: המשפחה של רפי (*).

(*) קבוצת המשפחה של רפי מייצגת את המשפחה ומורכבת משני בניו הגדולים של רפי ומאחיינו. שלושתם ורפי שיחקו כדורסל במשך שנים בקאנטרי גלי הדר ביחד עם כל החבורה הוותיקה של הקאנטרי מימי שישי. 

 

חלוקה למגרשים:

לוח משחקים וזמנים:

  • על כל הקבוצות והשחקנים להגיע לאולם יגאל אלון בשעה 19:00 בשני הימים ! 

  • ברגע שיתסיים משחק מיד יחל המשחק הבא ועל כן כל הקבוצות צריכות להיות נוכחות בסביבת האולם לאורך כל הערב

  • שחקן יכול לשחק בקבוצה אחת בלבד (בקבוצה בה הוא נרשם) לא ניתן לעבור קבוצות במהלך הטורניר.

  • כל הקבוצות והשחקנים מתבקשים להישאר גם לטקס שייערך ביום חמישי בסיום הטורניר במעמד ראש עיריית ראשון לציון - חשוב !

  • כל שחקן יעלה למגרש אך ורק עם גופיית המשחק של הטורניר לאורך שני ימי המשחקים (השחקן ידאג לעצמו למכנס ספורט וכל השאר)

  • כמו כן ייתכנו הקדמת משחקים מהיום השני ליום הראשון.

  • כל הנהלים - בתקנון הטורניר .

  • אורך כל משחק בשלב הבתים - 8 דקות.

  • אורך כל משחק בשלב רבע וחצי הגמר 8 דקות. רק משחק הגמר ייארך 10 דקות.

  • כל קבוצה יכולה לרשום נציג אחד לתחרות השלשות (התחרות תתקיים במהלך הערב השני).

יום רביעי 19/12:

19:00 : רישום, חתימה על אישורי בריאות

19:10 : הזנקת הטורניר ודברי פתיחה - יו"ר הליגה ישראל מוטעי.

           תדריך מקוצר: מנהל מקצועי - מירון עברי שילון.

מגרש א (אבירן):

[1] 19:20 : החברים של בלייכר א (9) - אינגליש סנטר / אוונג'רס קרית גנים א (8)

[2] 19:40 : עירוני מיז"מ (9) - מ.כ נווה הדרים (4)

[3] 20:00 : איתמר הלוחמים פרס נובל א (4) - שישיסל נאות שקמה (11)

[4] 20:20 : אינגליש סנטר / אוונג'רס א (6) - עירוני מיז"מ (7)

[5] 20:40 : החברים של בלייכר א (5) - איתמר הלוחמים פרס נובל א (1)

[6] 21:00 : מ.כ נווה הדרים (11) - שישיסל נאות שקמה (9)

[7] 21:20 : אינגליש סנטר / אוונג'רס א (ניצחון טכני 2) - איתמר הלוחמים פרס נובל א (הפסד טכני 0)

[8] 21:40 : עירוני מיז"מ (8) - החברים של בלייכר א (5)

[9] 22:00 : מ.כ נווה הדרים (7) - אינגליש סנטר / אוונג'רס א (5)

[10] 22:20 : שישיסל נאות שקמה (11) - החברים של בלייכר א (8)

[11] 22:40 : שישיסל נאות שקמה (8) - עירוני מיז"מ (9)

מגרש ב (מירון):

[1] 19:20 : מישור הנוף (2) - אינגליש סנטר / אוונג'רס קרית גנים ב (7)

[2] 19:40 : המשפחה של רפי (1) - החברים של בלייכר ב (5)

[3] 20:00 : מישור הנוף (7) - הכלוב ע"ש שירה שאשא (11)

[4] 20:20 : המשפחה של רפי (3) - מישור הנוף (5)

[5] 20:40 : איתמר הלוחמים פרס נובל ב (6) - החברים של בלייכר ב (8)

[6] 21:00 : המשפחה של רפי (3) - אינגליש סנטר / אוונג'רס קרית גנים ב (8)

[7] 21:20 : הכלוב ע"ש שירה שאשא (8) - החברים של בלייכר ב (10)

[8] 21:40 : המשפחה של רפי (8) - איתמר הלוחמים פרס נובל ב (9)

[9] 22:00 : אינגליש סנטר / אוונג'רס קרית גנים ב (5) - הכלוב ע"ש שירה שאשא (13)

[10] 22:20 : הכלוב ע"ש שירה שאשא (הפסד טכני 0) - איתמר הלוחמים פרס נובל ב (ניצחון טכני 2)

[11] 22:40 : החברים של בלייכר ב (8) - אינגליש סנטר / אוונג'רס קרית גנים ב (7)

 

 

 

 

לכתבת סיכום הערב הראשון - לחצו כאן

יום חמישי 20/12:

מגרש א (פליקס):

[12] 19:00 : איתמר הלוחמים פרס נובל א (2) - עירוני מיז"מ (8)

[13] 19:20 : מ.כ נווה הדרים (5) - החברים של בלייכר א (8)

[14] 19:35 : שישיסל נאות שקמה (9) - אינגליש סנטר / אוונג'רס קרית גנים א (6)

[15] 19:50 : איתמר הלוחמים פרס נובל א (5) - מ.כ נווה הדרים (12)

[16] 20:05 : תחרות שלשות מקצה א

* מי שקולע את מספר השלשות הגבוה ביותר משני המקצים מנצח, והשני שלו מקום שני

הטבלה עם סיום שלב הבתים 20/12 :

[17] 20:25 : רבע גמר ראשון עירוני מיז"מ (12) - מישור הנוף (5)

[18] 20:40 : רבע גמר שני מ.כ נווה הדרים (6) - אינגליש סנטר / אוונג'רס קרית גנים ב (5)

[19] 20:55 : חצי גמר ראשון מ.כ נווה הדרים (4) - עירוני מיז"מ (7)

[20] 21:15 : משחק הגמר - עירוני מיז"מ (4) - שישיסל נאות שקמה (3)

מגרש ב (מירון):

[12] 19:00 : מישור הנוף (10) - איתמר הלוחמים פרס נובל ב (7)

[13] 19:20 : * הכלוב ע"ש שירה שאשא - המשפחה של רפי - קבוצת הכלוב לא הגיעה למשחק ונרשם לה הפסד טכני, יחד עם זאת התקיים משחק של המשפחה של רפי נגד 3 שחקנים מהטורניר שהוכרז כמשחק ראווה

[14] 19:35 : איתמר הלוחמים פרס נובל ב (11) - אינגליש סנטר / אוונג'רס קרית גנים ב (10)

[15] 19:50 : מישור הנוף (5) - החברים של בלייכר ב (8)

[16] 20:05 : תחרות שלשות מקצה ב

* מי שקולע את מספר השלשות הגבוה ביותר משני המקצים מנצח, והשני שלו מקום שני

 

[17] 20:25 : רבע גמר שלישי איתמר הלוחמים פרס נובל ב (6) - החברים של בלייכר א (7)

[18] 20:40 : רבע גמר רביעי שישיסל נאות שקמה (8) - החברים של בלייכר ב (7)

[19] 20:55 : חצי גמר שני - שישיסל נאות שקמה (7) - החברים של בלייכר א (6)

* לאחר משחק זה יכינו את חצי המגרש לטקס הסיום

21:40 טקס סיום + הענקת גביעים במעמד ראש העיר מר רז קינסטליך והנהלת החברה העירונית לתרבות נופש וספורט, חטיבת ספורט וקהילה (סיום משוער בשעה 22:15).

על כל השחקנים והקבוצות להישאר עד סיום הטקס !!

אלופה: עירוני מיז"מ

סגנית: שישיסל נאות שקמה

מקום ראשון שלשות: ניב שמולי (הכלוב ע"ש שירה שאשא)

מקום שני שלשות: רותם דדוש (נווה הדרים מתי)

לכתבת סיכום הטורניר - לחצו כאן .