ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות ע"ש אורנתן מוטעי

בניהולה של החברה העירונית ראשל"צ לתרבות נופש וספורט

סיכום הערב ה14- מי העפילה לפיינל פור ומי ירדה.

זהו חברים, סיימנו את הליגה הסדירה אחרי ערב מותח שקבע סופית מיהן הקבוצות שהעפילו השנה לפיינל פור, מיהן הקבוצות שירדו לבית התחתון והנה זה אוטוטו זה קורה, הפיינל פור!

 

בבית העליון:

במשחק שקבע את גורל העולה הרביעית לפיינל פור העליון ניצחה האולפנה את מישור הנוף עופר.

עד המחצית האלופה (שסיימה במקום החמישי) עוד יכלה לקוות כי היא זאת שתעלה לפיינל פור

במחצית האולפנה ומישור הנוף סיימו בתיקו 13.

מעט לאחר פתיחת המחצית השנייה העלתה האולפנה הילוך והחלה לברוח למישור הנוף ובעצם הבטיחה לעצמה את המקום הרביעי בפיינל פור העליון

קריית גנים האולפנה רפי 36

מישור הנוף עופר 23.

 

 

 מישור הנוף עופר סיימה את הליגה הסדירה במקום ה7 וירדה לבית התחתון לקראת השנה הבאה.

 

עוד בבית העליון- ניצנים "ליונס" חיים מנצחת את קריית ראשון דודי ועולה לפיינל פור העליון מהמקום השלישי ותפגוש בחצי הגמר את שישיסל נאות שקמה.

 

ניצנים "ליונס" חיים 39

קריית ראשון דודי 32.

 

 

 

בבית התחתון- נווה דקלים "ארונות הראל" מנצחת את ניצנים שלום ומעפילה למקום השלישי בבית התחתון ותפגוש בחצי גמר הפיינל פור ביום רביעי את כרמים "המזרונאים" גדי בקרב על העלייה לבית העליון

 

נווה דקלים "ארונות הראל" עידן / גיא 39

ניצנים שלום 27

 

 

 

עוד בבית התחתון:

ניצנים רפי מנצחת נאות שקמה לירן ק 29-48

* שתי הקבוצות סיימו את העונה.

 

 

 

סרטון הסיכום של הערב ה14

 

מצבי הבתים עם סיום הליגה הסדירה:

 

בית עליון:

 * מישור הנוף עופר ומ.כ נווה הדרים אורן / מתי ירדו לבית התחתון בעונה הבאה

 

בית תחתון:

 

 

יום רביעי 22/7 חצי גמר הפיינל פור:

 

18:30 חצי גמר 1 של הבית התחתון (מקום 1 מול מקום 4):

"הכלוב - לזכרה של שירה שאשא ז"ל" מול מועדון כדורסל נווה הדרים ערן

 

19:15 חצי גמר 1 של הבית העליון (מקום 1 מול מקום 4):

נווה דקלים "האריות" אמיר מול קריית גנים האולפנה רפי

 

20:00 חצי גמר 2 של הבית התחתון (מקום 2 מול מקום 3)

כרמים "המזרונאים" גדי מול נווה דקלים "ארונות הראל" עידן / גיא

 

20:45 חצי גמר 2 של הבית העליון (מקום 2 מול מקום 3)

שישיסל נאות שקמה - ניצנים "ליונס" חיים

 

ביום ה 23/7/15 אירוע הגמר:

18:30 משחק על מקומות 3-4 , בית עליון.

19:15 משחק הגמר של הבית התחתון

20:00 משחק הגמר של הבית העליון

 

20:45 טקס הענקת גביע האלופה וסגנית האלופה, מקומות 3-4 (בית עליון)

          גביע מחזיקת הבית התחתון וסגניתה, וגביעי ההערכה למקומות 3-4 (בית תחתון)

          גביעי הערכה והוקרה.

* במעמד הנהלת העיר, מועצת העיר והנהלת החברה העירונית לתרבות ספורט ונופש ראשל"צ

 

 

 

 

 

Please reload

פורסם לאחרונה
Please reload

הישארו מעודכנים
  • Facebook Basic Square

ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות ע"ש אורנתן מוטעי

בניהולה של החברה העירונית ראשל"צ לתרבות נופש וספורט