בתחתון נווה הדרים מתאוששת, בעליון רודפים אחרי המקום הראשון - סיכום ערב שמיני ושבוע שני


השבוע השני מאחורני עם סיום ערב השמיני. נשארו רק עוד שני שבועות לליגה (כולל הפיינל פור!) והתחרות על מקום בפיינל פור גוברת, כאשר בבית העליון אסור לשכוח את התחרות של מאבק הירידה.

הערב השמיני היה ללא ספק הערב של מועדון כדורסל נווה הדרים ערן מהבית התחתון. לאחר שני הפסדים רצופים וכואבים התאוששה הקבוצה ורשמה ניצחון על נווה דקלים "ארונות הראל" עידן בתוצאה 24-26

IMG_4724.JPG

בבית העליון- סגנית האלופה ממשיכה לשמור על רצף נצחונות (4-0) כאשר היא מנצחת את מישור הנוף עופר 28-45.

IMG_4722.JPG

ניצנים "ליונס" חיים רושמת ניצחון נוסף והפעם על מ.כ נווה הדרים אורן / מתי 26-40. ה "ליונס" סוגרים את השבוע השני במקום השלישי בבית ומחכים ליום א למשחק בו אחת משתי מובילות הבית העליון תאלץ לשבור את רצף הנצחונות שלה (4-0).

IMG_4723.JPG

עוד בערב השמיני: כרמים "המזרונאים" גדי משמרת את המקום הראשון בבית התחתון לאחר ניצחון טכני על ניצנים רפי

סרטון הסיכום של הערב השמיני:

מצב הטבלאות עם סיומו של השבוע השני:

בית עליון:

טבלת הבית העליון 9-7-15.png

ביום א משחק אשר ישפיע על ראשות הבית העליון: שישיסל נאות שקמה פוגשת את נווה דקלים "האריות" אמיר, הפסד של שישיסל יוריד אותה היישר למקום השני ואילון ניצחון יימצב אותה חזק במקום הראשון. זה יהיה המשחק החמישי של שתי הקבוצות הללו שלאחריו יישאר להן רק עוד 2 משחקים לפני הפיינל פור.

עוד ביום א מישור הנוף עופר תפגוש את האלופה קריית גנים TALIS אפי, משחק חשוב מאוד עבור שתי הקבוצות. מישור הנוף מנסה להימלט מירידה ואילו האלופה מנסה לסלול דרך להיכנס לפיינל פור.

בית תחתון:

טבלת הבית התחתון 9-7-15.png

מעניין בראשות הבית תחתון והקרב על מקום בפיינל פור עוד עדיין פתוח, אין ספק כי השבוע הקרוב יהיה שבוע מכריע ויהיה מאוד תלוי במשחקים של נווה הדרים ונווה דקלים כדי לדעת עוד כמה מקומות ריאלים נשארו לפיינל פור של הבית התחתון. הקבוצות מניצנים תנסנה למצוא דרך לתוך הרביעייה העליונה.

ניפגש ביום א


25 views0 comments